Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 564055
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειχα περασει με την συγκεκριμενη κοπελα πριν ενα μηνα περιπου αλλα τοτε η σημαια με προδωσε...
ετσι ειπα να ξαναπερασω για ενα δευτερο test drive.
η εμφανιση της κοπελας ειναι για 10 αλλα δεν μπορουσα να βαλω περισσοτερο απο 8.
Συμμετοχη παλι 10 αφου με την συγκεκριμενη κοπελα αλλαξα 4 στασεις κ δεν εδειξε να δυσανασχετει καθολου!!!
Χωρος ενταξει καθαρος φαινεται με την ντουζιερα κ με ολα της.απλως δεν ξερω για το σεντονι γιατι το ειδα ψιλοτσαλακωμενο(μονο αυτο).
η τσατσα ευγενεστατη κ τυπικη συναμα ισως γιατι της ειπα οτι εχω ξαναπερασει με την συγκεκριμενη κοπελα(οποτε μην υπολογιζεται την βαθμολογια).ρωτησα αν κανει ελευθερο στοματικο κ μου απαντησε αρνητικα οποτε πηρα το απλο προγραμμα)
Παρκινγκ βρισκεις χαλαρα απεξω
για την πραξη δεν προκειται να πω λεπτομερειες απλως,κατι που μετρησε σε μενα παρα ηταν που εκει στο τελος της τριτης στασης η κοπελα νομιζε οτι τελειωσα κ πηγε να παρει το τσαντακι της αλλα η σημαια ηταν ακομα ακαθεκτη οποτε της λεω αν ειναι αλλη μια σταση κ κατευεθειαν συνεχισαμε χωρις να πει κουβεντα.
Σχεση αποδοση-τιμης 10 για μενα αφου περασα φανταστικα!!!!Συλβια κουκλα μου ησουν απιστευτη!!!
Θεικες ατακες κατα την συνευρεση:
*μωρο μου τον εχεις σαν ξυλο!!!!(εκεινη την ωρα δεν το πιστευα κ γω ο ιδιος λες κ ειχε μπει μεσα μου ο πιτερ νορθ...)
*εσεις οι αντρες πρεπει καποια στιγμη να μαθετε να βαζετε τον πουτσο σας σωστα...(με φιλικο τονο παντοτε σαν να ηθελε να με συμβουλεψει κατι που εκτιμησα παρα πολυ,ημουν κ βιαστικος ο μαλακας κ πρεπει να ψιλοπονεσε...)
*σε μια φαση που αρχισα στο πολυ fastforward εδειχνε πραγματικα να το γουσταρει οποτε μου λεει πως αντεχεις ακομα αφου ειχαμε ηδη κανα 10λεπτο που συνεχιζα κ της απανταω.δεν σταματαω μεχρι να χυσεις οπου εριξε ενα μικρο γελακι.
ηδη ειχε περασει η ωρα οποτε δεν πολυ εκατσε μετα μιας κ περιμενε αλλος συναγωνιστης.μου εδωσε δυο φιλακια πεταχτα κ εφυγε σαν πεταλουδιτσα...
δεν ξερω τι λενε οι περισσοτεροι που το παιζουν και λογικα θα ειναι πιο εμπεροι αλλα εγω μια χαρα περασα κ δεν εκλαψα καθολου τα λεφτα μου...δλδ μερικοι τη παραπανω περιμενουν?εγω τουλαχιστον δεν κοιταω την παρτυ μου αλλα θελω να περανει καλα κ η κοπελα.τουλαχιστον ετσι εδειξε κ αυτο ειναι που με φτιαχνει κυριολεκτικα Κουλ (αν επαιζε θεατρο δεν ξερω)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού