Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε διάστημα 15 ημερών αποφάσισα να επισκευθώ ξανά το εν-λόγω στούντιο και την αγαπημένη Πένυ για μια ακόμη δοκιμή.Έφθασα στο στούντιο γύρω στις 8:50 όπου μου άνοιξε η τσα2 με καλησπέρισε με ρώτησε τα κλασσικά αν έχω ξαναέρθει,λέω ναι και μου λέει δουλεύει η Πενούλα μας την ξέρεις..λέω φυσικά αλλά κάθομαι στο σαλόνι και περιμένω να εμφανιστεί το κορίτσι μας και εκεί η τσα2 ρίχνει την ατάκα θέλεις να σου κάνει σαλονάρισμα εεε Μεγάλο χαμόγελο της ναι της λέω εκεί καταφθάνει το μωρό ντυμένο λαγουδάκι Γλώσσα.Αγκαλιά,φιλί και κατευθείαν στο δωμάτιο αφού πλήρωσα το αντίτιμο για απλό πρόγραμμα(50€)!
Για την Πένυ τα έχουμε πει πολλές φορές είναι ψιλή ξανθιά,αδύνατη,με 2,5-3αρι βυζί,ξανθό μαλλί σήμερα είχε προσθέσει και μια κοτσίδα στην όλη κουπ της!!
Στα του δωματίου ευρύχωρο με καθαρό,με ντουζιέρα,νιπτήρα σαγιονάρες αλλά έλειπε η πετσέταΧμμμ;
Μετά από 5 λεπτά αναμονής ήρθε η Πένυ,όπου ξεκίνησε να χορεύει μπροστά στο καθρέφτη στο ρυθμό της μουσικής που ακουγόταν στο δωμάτιο.Αφού τελείωσε με το χορό της ξαπλώνει στο κρεββάτι όπου σηκώνει τα πόδια της ψηλά και με δική μου προτροπή πάλι της βγάζω το κυλοτάκι!Εκεί ξεκίνησε εκ νέου το σόου όπου κούναγε το κωλαράκι της,ενώ της χούφτωνα τα κωλομάγουλα και αφού την γύρισα άρχισα να της βάζω δάχτυλο στο μουνάκι της ενώ εκείνη έγλυφε με τους όρχεις μου.
Πέρασε την καπότα και άρχισε ένα πολύ καλό τσιμπούκι με παράλληλο ρούφηγμα στις μπάλλες.Κατά την διάρκεια της πίπας μου έλεγε διάφορα (ψιλό άσχετα αλλά δεν πειράζειΛύπη).Αφού επιτεύχθηκε η ανόρθωση του εργαλείο μου στήθηκε στα τέσσερα όπου άρχισα να την γαμάω απαλά.Μετά από λίγο της ζήτησα να ανέβει επάνω μου να κάνουμε ροντέο χωρίς να αρνηθεί ανέβηκε και άρχισα ένα έντονο σφυροκόπημα,ενώ από την μεριά της ακούστηκαν πολλά προστυχόλογα και έντονα βογκητά καύλας.Σε νεκρό χρόνο όμως και ενώ την σφυροκόπαγα άρχισε τις πιπιλιές στο λαιμό και στα αυτιάΓλώσσα.Μέτα από λίγο μου λέει θέλεις να πάμε να το κάνουμε στην πολυθρόνα με εξέπληξε ευχάριστα η προτασή της, την οποία αποδέχθηκα αμέσως.Στην αρχίσε ξάπλωσε εκείνη στην πολυθρόνα και έβαλε το ένα της πόδι στον ώμο μου ενώ εγώ στηριζόμουνα στην πολύθρόνα για να μπορώ να την πηδήξω.Μετά από λίγο αλλάξαμε στάση έκατσα εγώ στην πολυθρόνα και εκείνη ανέβηκε πάνω μου όπου την είχα πρόσωπο και ξεκίνησε εκ νέου ένα δυνατό σφυροκόπημα ενώ η Πένυ συνέχιζε στο ίδιο μοτίβο προστυχόλογα και έντονα βογκητά άκρως ερεθιστικά Χαμόγελο.Μετά από λίγο την γύρισα πλάτη και συνέχισα να την σφυροκοπάω αλύπητα χωρίς να διαμαρτύρεται καθόλου....αντιθέτως γούσταρε πολύ και το έδειχνε.
Με δική μου προτροπή της λέω να σηκωθούμε και να στηθεί στα τέσσερα στο νιπτήρα να την πηδήξω στα όρθια.Χωρίς 2η σκέψη σηκωθήκαμε και πήγαμε στον νιπτήρα με την Πένυ να στήνεται αρκετά καλά ενώ την χτυπάω σχετικά δυνατά...τα βογκητά της ήτανε τόσο έντονα που πρέπει να ακούστηκαν μέχρι το σαλόνι ΝτροπήΜετά από δυνατό σφυροκόπημα και αφού είχα αρχίσει να ιδρώνω μου ζήτησε να πάμε στο κρεββάτι εκεί μου στήθηκε όρθια και άρχισα πάλι ένας νέος γύρος αλλά δυστηχώς δεν ήτανε τόσο βολική η στάση για εμένα Λύπη και της ζήτησα να σκύψει περισσότερο για να μπορώ να την πηδήξω....Το καλό ήτανε ότι δεν είχε κόσμο στο στούντιο και η Πενούλα δεν βιαζόταν καθόλου έτσι της ξαναπρότεινα να πάμε στην πολυθρόνα όπου της άρεσε...Εκεί κξεκίνησε με βαθιά πίπα και φτυσίματα στο εργαλείο μου ενώ την ανέβασα αμέσως πάνω στο εργαλείο μου όπου χτυπιότανε αρκετά δυνατά,ενώ πιπίλαγε και πάλι τον λαιμό μουΧαμόγελο.Οι δυνάμεις μου πλέον είχαν εξαντληθεί μετά από τόσο έντονο σφυροκόπημα οπότε της ζήτησα να πάμε να ξαπλώσουμε για να τελειώσω,ενω εκείνη ήθελε να να παίξω με το στοματάκι της δεν της χάλασα χατίρι έτσι την έβαλα να μου πάρει πίπα και παράλληλα έπαιζε με το μουνάκι της.Την γύρισα σε ιεραποστολικό και μετά από έλαχιστο χρόνο έφτασε το πολυπόθητο τέλος αφού είχα ιδρώσει ολόκληρος.
Αφού ντύθηκε μου είπε ότι είχε πολύ καιρό να γαμηθεί έτσι με πελάτη και ότι δεν το περίμενε,αλλά της άρεσε Κουλ
Η Πένυ πραγματικά το κατέχει το άθλημα είναι vfm αλλά και pse που στο εκπέμπει......Όποιος δεν την έχει δοκιμάσει πραγματικά χάνει
Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού