Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192226
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για την Ιζαμπέλα έχω γράψει και στο παρελθόν ,είναι το γνωστό Ρουμανοτσιγανοαλβανικο και αγενέστατο κομοδίνο που κάνει κατά καιρούς την εμφάνιση του στα ιδρύματα του Γλαύκου !Πλησιάζω το δεύτερο σπίτι στο βάθος και την βλέπω να κάθεται στην αυλή….έξω σε μια πολυθρόνα , ξυπόλυτη, με το μαγιό,τσιγαράκι και να ρουφαει ισοτονικό ποτό !!!! μόλις με βλέπει να κατευθύνομαι προς την είσοδο σηκώνεται με ένα ύφος λες και σήκωνε όλο το δημόσιο χρέος στους ώμους της !Καταλήγουμε να περάσουμε μαζί την είσοδο !η τσατσά αραχτή στον καναπέ και αυτή ξυπόλυτη προσπαθεί με μανία να καθαρίσει τη βρώμα από τα νύχια των ποδιών της !!! !Μόλις με αντιλαμβάνεται σταματά και επιχειρεί να φορέσει τις σαγιονάρες της !!! Ακολουθεί ο εξής διάλογος !!!-Εσύ δουλεύεις?-Ποίος ήθελες να δουλεύει η μάνα μου!...Ίσως και να ήταν καλυτερα τότε (σκέφτομαι μέσα μου)!Κάνω μεταβολή για να απομακρυνθώ από τον εμετικό χώρο και η Ιζαμπέλα η οποία πρέπει να έχει πάρει τουλάχιστον 10 κιλά από την τελευταία φορά και έχει κρεμάσει παντού με κράζει λέγοντας! «Κοιτάς μούτρα σου πρώτα καθρέφτη πριν ερτει εδώ,δεις πως είσαι που με σήκωσες και απο καρεκλά»Μία μόνο λέξη ΜΑΥΡΟ!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού