Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ακόμη μια κριτική λοιπόν...

Μακάρι να μπορούσα να γράψω περισότερες!Όμως για κάποιες η μνήμη μου είναι θολή, άλλες (Μάντυ κ.α.) έχουν φύγει κ άλλες (Αφρούλα) δεν έχουν ανάγκη απο promo.Δεν είμαι κ τόσο συχνός επισκέπτης άλλωστε (μια φορά το μήνα περίπου αν κ τελευταία μαζί με τη λίμπιντο έχει ανέβει κ η συχνότητα επισκέψεων..)

Στο δια ταύτα λοιπόν.Επισκέπτηκα την Εβελίνα όταν ξεκίνησε να δουλέυει το μακρινό Δεκέμβριο στο Ρουμάνικο προξενείο της Νικηφόρου Ουρανού όπου εργάζονται/αν η ανεκδιήγητη Αντριάνα κ η ξεπετοειδής αλλά φερέλπις Ρωξάννα.

Ήταν ένα βράδυ όπου μετά απο ωραίο φαγοπότι,ένιωθα σαν αγνός ηδονιστής που είμαι ότι έπρεπε να συμπληρωθεί το τρίπτυχο φαϊ-ποτό-γαμήσι,οπότε ξεκινήσαμε με ένα φιλαράκι μια ωραία στουντιότσαρκα.Στο συγκεκριμένο ίδρυμα αποφάσισα να καταθέσω αφού θαμπώθηκα απο το θέαμα των προτεταμένων βυζόμπαλων της κορασίδος.

Ο προηγούμενος συναγωνιστής λογικά προγραμματούχος,της έβγαλε το λάδι της κακομοίρας με αποτέλεσμα να μπει στο δωμάτιο παραπαίοντας!Ωχ,είπα απο μέσα μου θα επιπλογαμήσουμε αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα αν κ είχα το απλό τότε των 40Ε.Λεπτό σωματάκι,χαζούλικη φάτσα,αστεία ελληνικά,συμπαθητική φυσιογνωμία με μια δόση ακυρότητας.Ξεκίνησε κουρνιάζοντας δίπλα μου, δίνοντας μου να απολαύσω με βουλιμία τις καταπληκτικές φυσικές βυζάρες της ενώ παράλληλα μου τον έπαιζε κ με ρωτούσε 'σ αρέσουν οι βυζάρες μου μωρό μου?' κ άλλα παρόμοια γκαβλωτικά.Ωραία προκαταρκτικά ,καλούτσικη πίπα.

Στο σεξ λοιπόν,αρχικά ιεραποστολικό όπου με κοιτούσε με ένα κάπως άκυρο βλέμμα δεν άνοιγε κ πολύ τα πόδια ίσως κ λόγω κούρασης,στη συνέχεια doggy με υπερβολικά κ ασυγχρόνιστα βογγητά,μετά απο πάνω όπου έριξε το σώμα της επάνω μου για να νιώθω τα βυζιά να τρίβονται επάνω μου, με εμένα να δίνω το ρυθμό δεν άργησε να έρθει το μοιραίο.Λίγη κουβεντούλα στο τέλος κ καληνύχτα.

Γενικώς μια ευχάριστη εμπειρία,το όπλο της σαφώς κ είναι τα υπέροχα βυζιά της,η υπόλοιπη εμφάνιση δε λέει κ πολλά. Ικανοποιητικές οι προσφερόμενες υπηρεσίες κ η χαριτωμένη συμπεριφορά της.Δε θα συγκλονιστείτε, αλλά αξίζει για μια low cost στουντιοεπίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2009
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού