Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ψιλοαπρόσμενη η επίσκεψη μου στο πιπίνι,αλλά είναι κ το καλοκαίρι λίγο δύσκολο για το άθλημα λόγω έλλειψης προσωπικού είναι κ η κοπελίτσα γκάβλα,ήταν κ οι τιμές ελκυστικές...

Η πιτσιρίκα όντως απο εμφάνιση σκίζει...μοιάζει σαν να βγήκε απο το videoclip chica bomb!Πολύ ωραίο προσωπάκι,ωραία μαλλιά,πολύ πετυχημένα τα βυζόμπαλα,ωραίο σωματάκι γενικώς,με αρκετά tatoo που δε τρελαίνομαι βέβαια αλλά οι φαν του είδους σίγουρα θα το εκτιμήσουν...

Ο χώρος σε καλά επίπεδα,επέλεξα το πρόγραμμα των 100Ε με ακάποτο κ κωλαράκι μεταξύ άλλων κ εισήλθα.

Μετά απο αρκετή αναμονή ήρθε το μωρό με ωραίο χαμόγελο κ μετά απο σύντομη κουβεντούλα άρχισε τα προκαταρκτικά τα οποία αποτελούνταν απο βιδωτή ανούσια μαλακία που δεν είχε αποτέλεσμα ενώ με άφηνε να πιάνω αλλά όχι να ζουλάω τα νεοαποκτηθέντα βυζιά της.Κατόπιν υπόδειξης η μαλακία έγινε παλινδρομική κ ταχύτερη κ σε συνδυασμό με γλείψιμο στο λαιμό κ στο αυτί προκάλεσε την ταχύτατη ανόρθωση του πέους,η οποία ωστόσο αποδείχθηκε άσκοπη καθώς το τσιμπούκι που ακολούθησε ήταν ρηχό,άτεχνο κ με άφθονο δόντι με συνέπεια οριακά να μένει όρθια η ψωλή.

Αφού αποκαταστάθηκε η πλήρης στύση κ έβαλε τόνους! λιπαντικό,της ζήτησα να ανέβει κ το έκανε όπου κουνήθηκε λίγο τπτ το ιδιαίτερο,στη συνέχεια την έστησα στα 4,τα πράγματα καλύτερα,πετυχημένα κουνήματα,επιτάχυνα,αλλά θυμήθηκα ότι είχα ανοικτούς λογαριασμούς κ με την άλλη τρύπα της...

Αφότου λιπάνθηκε, ξεκίνησε η προσπάθεια διείσδυσης η οποία όμως κάθε άλλο παρά εύκολη ήταν καθώς κ η τρύπα ήταν πολύ στενή κ από μέγεθος δεν τα πάμε κ άσχημα,δύσκολα τα πράγματα.Μετά κόπων κ βασάνων μπήκε,μερικά εκατοστά,αλλά ακόμη κ τότε η κίνηση ήταν δύσκολη εως αδύνατη.Μετά απο λίγα δευτερόλεπτα ξέβρασε το κωλαράκι της τη χαλαρή ψωλή μου.Τι να κάνουμε, την ξανασηκώνουμε τραβόντας εγώ μαλακία στον εαυτό μου ενώ αυτή με φιλούσε στο λαιμό,της λέω να δοκιμάσουμε ξανά με αυτήν απο πάνω,πάλι στενά,ζόρικα,μπαίνει,σφίξιμο,λίγη κίνηση,στασιμότητα,χαλάρωμα,τσουπ!Έξω η ψωλή.Ε λέω δε μας θέλει σήμερα,άρχισε να δείχνει κ τα πρώτα σημάδια ανυπομονησίας το μωρό,επιστρέφουμε στο μουνί,χαλαρό λόγω υπερλίπανσης υποθέτω λίγο doggy λίγο ιεραποστολικό τρελό σφυροκόπημα κοιτάζοντας την όλη πορνογραφική φάση στον καθρέπτη,αλλά η ψωλή έδειχνε σημάδια ανυπακοής με αποτέλεσμα να με τελειώσει με μαλακια.Μαλακια δηλαδή...

Την ταλαιπώρησα αρκετή ώρα,προς το τέλος ήταν εμφανώς ανυπόμονη κ ξενερωμένη.Λόγω ηλικίας/απειρίας/χαρακτήρα δεν παίρνει πρωτοβουλίες ιδιαίτερες ούτε έχει καμια σπουδαία τεχνική.Μέτρια πράγματα απο συμμετοχή,επεισοδιακή η συνάντηση μας ίσως δεν ήμουν κ εγώ σε πολύ καλή μέρα...Σε γενικές γραμμές το παλεύει το 40ευρω χάρη στην εμφάνιση της,αλλά για υψηλότερου κόστους προγράμματα δεν αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Ροξάνα
Υπηρεσίες
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού