Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χαίρετε!
Παίρνω σειρά να παινέψω κ εγώ τη Νατάσα που εν ολίγοις πιστεύω ότι έιναι η καλύτερη βραδινή επιλογή στα στούντιο,κατ εμέ τουλάχιστον.
Μετά απο 3 επισκέψεις, η μια καλύτερη απο την άλλη,καταθέτω την εμπειρία μου:
Κατ αρχήν λίγα λόγια για το χώρο ο οποίος διαθέτει 3 δωμάτια,το ένα ξενέρωτο-στενόχωρο,το άλλο κλασικό ωραίο στουντιοδωμάτιο κ το μεσαίο απλά θεικό,νομίζεις ότι έχεις μεταφερθεί σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου όλα λειτουργούν με στόχο την προσωπική σου ευχαρίστΥση.
Οι τσατσάδες ολίγον πρηχτάρχιδες,ξινίζουν όταν δε μπαίνεις ή παζαρεύεις,τεσπά λεπτομέρειες...
Η κοπέλα λοιπόν είναι πολύ όμορφη με ξεχωριστή ομορφιά,δεν αποκλείεται κάποιους να μην τους εντυπωσιάσει,ωστόσο προσωπικά βρίσκω ότι έχει πολύ ωραίο-γλυκό προσωπάκι κ το σωματότυπο που με τρελαίνει, μεσαίου ύψους με καταπληκτικές σιλικονάτες βυζάρες θεικής αίσθησης,ωραίο σφικτό κώλο,σώμα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας κ απλούστατα την πιο ωραία επιδερμίδα που έχω συαντήσει ποτέ.Με λίγα λόγια εξαιρετική.
Είναι πολύ ευγενική,γλυκιά,φαίνεται ντροπαλή κ χαμηλών τόνων,πράγμα που αρχικά μπορεί να σε βάλει σε αμφιβολίες,ωστόσο αργότερα αυτές εξανεμίζονται τελείως.
Προκαταρκτικά υπέροχα,τρίβεται κ φιλαέι στο σώμα απαλά με έναν τέτοιο τρόπο που σου γίνεται τούμπανο σε χρόνο dt,η πίπα είναι εξαίρετη με deepthroat κ γλύψιμο αρχιδιών κ πληθώρα τεχνικών,το ισπανικό (χωρίς καπότα) τι να πώ,επινοήθηκε για τέτοια βυζιά,απίστευτο.Αφού ολοκληρώσει την πίπα ανεβαίνει απο πάνω όπου με συνδυασμό αργών κουνημάτων κ χοροπηδήματος σε βάζει άψογα στο χορό.Σε όλες τις στάσεις είναι μια απόλαυση,το δέρμα κ τα βυζιά αλλά κ ο κώλος είναι υπέροχα.Όμορφο πρόσωπο επίσης,ωραία πιστευτά βογκητά,υγρότατο μουνάκι,καμιά βιασύνη...
Εν κατακλείδι,δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος,συμπεριφορά,εμφάνιση,συμμετοχή,άψογα.Ξέρει τι κάνει.Είναι βέβαια κ το όλο στυλάκι χαμηλών τόνων αλλά φωτιά στο κρεβάτι που με τρελαίνει!Συνιστάται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού