Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824401
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη επίσκεψη στον εν λόγο χώρο αφού είχα βάλει απο καιρό στο πλάνο να συνευρέθώ με την συγκεκριμένη κοπέλα, κυρίως λόγο καλών κριτικών και φωτογραφιών (μανιακός βυζολάγνης). Parking κομπλέ καθώς ο Αύγουστος ενδείκνυται για βραδυνές τσάρκες στο κέντρο, αν και παρατήρησα κινητικότητα σε γειτονικά "σπιτάκια" μου έκατσε καλά και δεν υπήρχε κάνεις στο σαλόνι. Οπότε μετα τις διαδικασίες συνεννόησης με την μαντάμ, και την πρώτη πεταχτή ματιά στην κοπέλα, η οποία ηταν αρκετη να με κάνει τούμπανο ανέβικα στο δωμάτιο. Έπειτα απο αναμονή 10 λέπτου μπένει η Εύα χαροπή και ευδιάθετη. Τρελό βυζί, γλυκό προσωπάκι και έχω την εντύπωση μερικά λιγότερα κιλά απο ότι στις φωτογραφίες. Ξεκινήσαμε με γλυψιματάκια και χαιδεματάκια. Πιπίλισμα στις θεικές αυτές βυζάρες και μετα στάση 69 οπού ξεκινάει μια πολύ καλή πίπα με γλειψίματα σε όλες τις γύρο περιοχές. Έχοντας γίνει TURBO όσο δεν πάει άλλο (της είχα διακόψει την πίπα 2 φορές για προφανείς λόγους) δυστυχώς αποδείχθηκε αληθές το προαίσθημα οτι δεν θα κρατηθούμε πολύ, ολοκληρώσαμε κατά τη διάρκεια της πρώτης στάσης (ιεραποστολικό) έχοντας περάσει τα πόδια της στην πλάτη και υπο τη θέα του θεσπέσιου στήθους και του καυλοτικού βλέματος το οποίο ήταν καρφωμένο πάνω μου. Να δηλώσω οτί είχα πληρώσει 100αρικάκι με βλέψεις για λίγο περισσότερο χρόνο και πρωκτικό άλλα λόγο του πρόωρου συμβάντος το πρώκτικό πήγε περίπατο. Βέβαια ήταν φιλότιμη και αξιέπαινη η 10-15λεπτη προσπάθεια της κοπέλας με μαλακιά και πίπα για 2ό τελείωμα το οποίο δεν προήρθε. Αποχερετίστήκαμε με φιλάκι και γέλια για το συμβάν αφού αναφέροντας της οτι έχουμε αφήσει ανοιχτούς λογαριασμού και θα ακολουθήσει 2η συνάντηση μου ανέφερε εμμέσως πλην σαφώς να πάω "προετοιμασμένος" την επόμενη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού