Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 566736
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είπα να γράψω δυο λογάκια για τη γλυκιά Μόνικα, αν κ τα πε κι ο φίλος προηγουμένως στην κριτική του..
Μετά την πίκρα που μου επιφύλασε το ραντεβού μου με σιτυτουρ κ για να μην πάει τζάμπα το ταξιδάκι μου στην πρωτεύουσα, είπα να επισκεφτώ τη Μόνικα, που την έχω βάλει από καιρό στο μάτι.. Από τότε που ήταν στη Θεσ/νικη αλλά δεν πρόλαβα να τη δω από κοντά.. Από εμφάνιση τα περιγράφει κι ο προηγούμενος φίλος, κ μπορείτε να τη δείτε κ στις φωτο απ' το σαϊτ του στούντιο.. Πολλή όμορφη, με ωραίο σώμα με υπέροχες καμπύλες.. Στήθος τέλειο κι απαλό, μεγάλο.. Δεν ξέρω αν είναι όντως φυσικό, αλλά φαίνεται σα φυσικό.. Κ πολύ γλυκό προσωπάκι κ χαμόγελο.. Γενικά ένα πολύ γλυκό πιπίνι, που σε κάνει ν' απορείς γιατί να πας να τα σκάσεις σε σιτυτουρ αμφίβολης αξίας, όταν υπάρχουν τέτοια πλάσματα σε στούντιο..
Αλλάξαμε πολλές στάσεις με δική της κυρίως πρωτοβουλία κι ήταν καλή σ' όλες..
Για όποιον ενδιαφέρεται, υπάρχει φουλ πρόγραμμα μ' όλα μέσα (εκτός πρωκτικού) μισής ώρας για 120 ευρώ.. Εγώ πήρα το απλό των 50 για αρχή που κράτησε γύρω στο τέταρτο..
Μόνο αρνητικό, ο φωτισμός στο δωμάτιο.. Μια κόκινη χαμηλή λάμπα, που δε μ' άφησε ν' απολαύσω κ το χρώμα των ματιών της, που απ' ότι μου 'πε ότι είναι γκριζοπράσινα, αλλά μ' αυτό το κόκκινο φως φαινόταν μαύρα..
Νομίζω ότι ειδικά σε στούντιο πρέπει να υπάρχει ροοστάτης κ ν' αποφασίζει ο πελάτης την ένταση του φωτισμού..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού