Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 303 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 291294
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στη φόρμα να συμπληρώσω Χμμμ; προκαταρκτικά: Ναι ή Όχι?Για την Άννα-Μαρία φυσικά η απάντηση είναι ναι και μάλιστα πλούσια!

Πρωτομηνιά σήμερα και μπήκε με το καλύτερο τρόπο!Άλλη μια συνάντηση με την Άννα-Μαρία!

Λίγο κουρασμένη μου φάνηκε αλλά στο δωμάτιο δεν έδειξε καθόλου σημάδια κούρασης!Αυτή τη φορά την περιποίηκα εγώ.Ξεκίνημα με λίγο χαλαρωτικό μασαζ και πέρασμα από το όμορφο στήθος της.Μετά πήρε εκείνη τα ηνία και με έκανε πραγματικά να ξεχάσω το όνομά μου.Πεολειχία από τις λίγες,το λένε κι άλλοι.Μόνο το γλύψιμο και η περιποίηση των όρχεων είναι όλα τα λεφτά που λένε!Στο σεξ μου φάνηκε ότι είχε μια μικρή πτώση ως προς την συμμετοχή.Δεν λέω παραμένει όπως πάντα άψογη και καθόλου αρνητική όσο αφορά νέες στάσεις και πειραματισμούς αλλά ήταν λίγο παθητική σε σχέση με άλλες φορές!

Στο τέλος και ενώ κοιτούσα τον υπέροχο ΚΩΛΟ της,αφού μιλήσαμε και είπαμε διάφορα περί αδειών και διακοπών μου έδωσε και ένα γεμάτο φιλί στο μάγουλο!

Αυτό ήταν!Άννα-Μαρία να'σαι καλά και να μας προσφέρεις όπως πάντα καλές στιγμές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού