Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 328361
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την προηγούμενη βδομάδα πέρασα και εγώ από το συγκεκριμένο μαγαζάκι, για να δω με τα μάτια μουΣπασίκλας την Τζέσι. Αν και οι κριτικές τις είναι μέτριες, πέρασα μόνο και μόνο λόγο της εμφάνισης της που σκίζει, αδυνατούλα με μαύρα ίσια μάλια, μύτη γαλλική και ματαρες, μπήκε με ένα χαμόγελο στα χείλη και μετά τα συς και τα σας, ενώ ξεντυνόταν νωχελικά, εγώ περίμενα στο κρεβάτι κοιτάζοντας την μόνο, έκατσε στα γόνατα και έσκισε κατευθείαν το σακουλάκι, της πρότεινα να μην βιάζετε και το δέκτικε, με ένα και όχι τόσο καλό χαμόγελο, βυζάκι σιλικόνη καλή δουλεία σκληρό, με άφησε να αγγίξω και το μουνάκι της το οποίο πριν την πράξη το περιποιήθηκε με κρέμα, αφού πέρασε το προφυλακτικό άρχισε μια βαριεστημένη πίπα, με πολύ χρήση δοντιού, την σταμάτησα και της ζήτησα να ανέβει από επάνω, που αν και απλό πρόγραμμα δεν αρνήθηκε, ανέβηκε και άρχισε να κουνιέται τελείως άχαρα,Money Mouth αφού δεν μου άρεσε καθόλου έτσι την αγκάλιασα και την έβαλα με την μια από κάτω χωρίς να αποσυνδεθούμε. Εκεί τα πήγαμε σαφώς καλυτέρα έως ότου έχυσα.Χαμόγελο Γενική εντύπωση της κοπέλας αν και πολύ όμορφη, δεν πιστεύω να αγαπά αυτό που κάνει, το μυαλό της ταξιδεύει αλλού, βιαστική δεν είναι, αλλά βγάζει το κάτι βαρετό που σε ξενερώνει ενώ έχεις μπει στο δωμάτιο με τις καλύτερες προοπτικές.Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Veros
Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού