Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 27 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από χρόνια που συμβουλεύομαι το site είπα και γω να αρχίσω γράφω τίποτα αν και δεν είμαι από τους γκουρού του είδους στην Ελλάδα, αλλά έχω αρκετή και τρελά καλή εμπειρία στο εξωτερικό με έμφαση στην Λατίνα & όπως καταλαβαίνεται αρκετές φορές θα φανώ ίσως κακός λόγο της προϋπηρεσίας που έχω .... Anyway πάμε στο θέμα....

Η εν λόγο που είναι και κοντά στη δουλειά, να πω την αλήθεια μου μόνο οι κριτικές με ώθησαν και η περιέργεια.
Λοιπόν, αν και δεν το χω, κάπως έτσι πρέπει να ήταν παλιά τα μπουρδέλα!!!! Είναι σαν χώρος ότι χειρότερο έχω δει αν και δεν ήταν βρόμικα... Αλλά ήταν βγαλμένος από το 60' !! Παμπάλαια έπιπλα ένας νιπτήρας και κολόχαρτο! Η Μπιάνκα 45άρα με βυζάρες, κυλάρα αλλά γλυκύτατη και μου υποσχέθηκε ότι δεν θα χάσω... Το κόλπο ξεκινάει από 30 ευρώ και με 40 μου είπε τα κάνει όλα εκτός κόλου .. Ώρα, όση θες!! Έμεινα λοιπόν στα 40 και μπήκα. Ρίχνω λίγο νερό στον Χαϊλάντερ, και σε κάνα 5 λεπτό σκάει και η Μπιάνκα. Όντας βυζολάγνος όταν τα πέταξε όξω γούσταρα. Φυσικές βυζάρες γεμάτες μια χαρά για την ηλικία τη. Όντος τρελά φιλότιμη έγλυφε ασταμάτητα παντού, εγώ ότι ήθελα δαχτίλιαζα, πιπίλαγα κλπ κλπ, όχι απλά χωρίς να να την βλέπω να ζορίζετε αλλά γούσταρε κι όλα. Πίπα φιλότιμη έως καλή, κάρφομα σε 2-3 στάσεις και τελικά επειδή το καλύτερο είναι τα βυζιά της, σταματάω το πισοκολλητό κάποια στιγμή και της λέω ξερά ότι θέλω να τελειώσω με ισπανική στις βυζάρες της, ακάποτος φυσικά !!!!! Και αυτό το δέχτηκε με χαρά και έτσι έπαιξα κάνα 5λεπτο ακόμα με τους βύζους όσπου κάποια στιγμή έρχεται ένα ωραίο φινάλε με ένα μικρό ατύχημα... Τα μισά στη μάπα και τα υπόλοιπα στα βυζιά !!!!! Ούτε σε αυτό δυσανασχέτησε όμως η Μπιάνκα!!! Απλά γέλασε, μου είπε "δεν πειράζει, το θέμα είναι να πέρασες εσύ καλά!!!" τα είπαμε λίγο και την έκανε. Στο φεύγα μου ήρθε με χαιρέτησε με ευχαρίστησε και μου είπε πως πέρασε και αυτή καλά και με ξανά περιμένει ....

Εεεε οκ τι άλλο να πω ρε παιδιά ???? Όσο χάλια κι αν είναι ο χώρος, όσο μέτριο MLF και να είναι εμφανισιακά η Μπιάνκα η όλη συμπεριφορά της απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.... Και ιδικά αν αναλογιστούμε ότι όλο αυτό έγινε με 40 Ευρώ και κράτησε σίγουρα πάνω από μισή ώρα (που κι άλλο να κράταγε δεν έτρεχε τίποτα..). Προσωπικά σίγουρα θα την ξαναδώ παραβλέποντας όλα τα μείον του χώρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού