Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα στο ίδρυμα επειδή δεν έβρισκα κάτι που να μου κινεί το ενδιαφέρον στο Μεταξουργείο.
Στο σαλόνι η κοπέλα δεν μου φάνηκε αδιάφορη, αν και εμφανώς πρωτάρα. Επιπλέον ένοιωθα κουρασμένος, χωρίς διάθεση να ψάξω για κάτι άλλο.
Κάπου στα 20, καλό κορμί, μέτριας εμφάνισης, μικρά στήθη όχι πεσμένα.
Την περίμενα όρθιος, προσπάθησα να την πλησιάσω, με απώθησε λέγοντας μου κάπως απότομα “στο κρεβάτι”. Αφού την έπεισα για το αγαθό των προθέσεών μου, άρχισε να χαμογελά, δέχτηκε χαδάκια, φιλάκια, ανταπέδωσε.
Μου είπε να ξαπλώσω, φοβήθηκα πως αν την άφηνα να κάνει ο,τι θέλει θα βρισκόμουν προ εκπλήξεων, της αντιπρότεινα να ξαπλώσει αυτή. Αμέσως το χέρι στο προφυλακτικό, της είπα να το αφήσει και να ξαπλώσει. Εισακούστηκα, άρχισα να την χαϊδεύω-φιλώ παντού, πιπίλισα τις ρόγες και τα αυτάκια, τριψίματα. Με χάιδευε, κάνα δυο φιλάκια, κάποιες μαλάξεις στα γεννητικά. Κινήσεις που δείχνουν απειρία, καθόλου αντι-αισθησιακά πάντως.
Ξάπλωσα, έπαιξα λίγο με τα στήθη της. Βάζει προφυλακτικό. Στοματικό, απομάκρυνα ευγενικά το χέρι, ικανοποιητικά βαθύ, με κοιτούσε με λάγνο ύφος, χούφτωνα τα στήθη της.
Ήρθε από πάνω, χοροπηδούσε αρκετή ώρα , δεκτική το έκανε στο ρυθμό που μου αρέσει.
Σήκωσα το κορμό, φιλάκια εκατέρωθεν. Αλλαγή σε ιεραποστολικό, ύστερα από 2 εναλλαγές ιεραποστολικού – πισωκολητού ήρθε το τέλος, δεν υπήρχε διάθεση για κάτι άλλο. Δεχόταν φιλιά, έβγαζε βογγητά, όχι πολλά αλλά αληθοφανή. Έμεινε στο δωμάτιο 15 λεπτά.
Δεν αποκλείεται να την ξαναπάρω, στο όχι άμεσο μέλλον, αν βέβαια την συναντήσω πάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
0
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού