Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163644
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να και μια που δεν ειπε Γκεια , αλλα γεια σου , ας δοκιμασουμε λεω..

Η κοπελα μελαχρινη , οχι ψηλη , ομορφουλα , μεσαιο βυζι ,χωρις επεμβασεις , οχι σφιχτο

Μπαινω στο δωματιο να το δω , με ακολουθει η τσατσα , (λες να της μπηκε καμια ιδεα σκευτομαι...) θυμηστε μου λιγο το μενου της λεω , 30 απλο 40 ισπανικο
( απο το χωριο της Χριστινας) ψαχνομαι βρισκω 2 εικοσαρικα ,και τα δινω ,χωρις να ακουσω τα ακριβα , ισπανικο απο γνησια ισπανιδα σκευτικα .. τι καλυτερο (χαχα)

Μετα απο κανα 5 λεπτο και ενω εγω κατεστρωνα σχεδιο δρασης, ερχεται το baby με την καποτα στο στομα , και παει στον νιπτηρα οπου πλενει τα χερακια της ,
-ξαπλωσε μου λεει
-δεν απανταω ...
-ελα ξαπλωσε
ξαπλωνω , αν και το σχεδιο ελεγε πιπα στα ορθια , δεν το προτεινα
καθεται και αυτη καθετα με εμενα γονατιστη , σταση που δεν βολευε πολυ στο πασπατεμα ( ξενερα ΝΟ 1 )
Η πιπα απο αρκετα εως πολυ καλη , παρα την υπαρξη προφυλακτικου μ αρεσε πολυ , αφου αναστηθηκε ο λαζαρος στηνεται στα 4 και με καλει να εισελθω και μπηκα , αν και δεν ημουν στο 100 % (ξενερα ΝΟ2) και εκει σκευτικα οτι ξεχασαμε το ισπανικον (ξενερα ΝΟ3) αφου βαρεσα λιγες φορες , μου ηρθε μια οσμη ,Money Mouth οχι ομορφη , δεν καταλαβα απο που παντως δεν ηταν πορδη(ξενερα Νο 4) και αφου παρατηρησα οτι πιεζε τα οπισθια της επανω μου :thinkingΛύπη δεν καταλαβα γιατι , για να μην μπαινω ευκολα ή για το αντιθετο ?) πηρα χαμπαρι οτι το κλιματιστικο δεν δουλευε (ξενερα Νο 5) σε λιγο ζεσταθηκα (ξενερα Νο6)παρα την καλη στενοτητα της οπης , παρα τα καλα βογκιτα , ο λαζαρος χαλαρωσε και βγηκε , νομιζοντας (μαλλον) οτι θελω αλλαγη στασης
η πριγκιπισσα της ισπανιας γυρισε σε ιεραποστολικο , και εκει πηγα να πιασω ολιγον αιδοιο για να βοηθησω τον λαζαρο να αναστηθει , με το που το ακουμπισα ( και ηταν υγρο) η κορασιδα τιναχτηκε και στραβωσε , Δεν αφηνω λεει εκει (ξενερα Νο7) και ο λαζαρος ακομη ποιο κατω , ξαπλωσε μου ξαναλεει ,
Ξαναξαπλωνω και αρχιζει να μου τον παιζει αλλα ειχα ιδρωσει ολιγον και ειχα ξενερωσει αρκετα , αφου δεν εβλεπα φως , προτεινα να παρουμε διαζυγιο , κοινη συνενεση αλλα δε μου το εδωσε , μου προτεινε να χαλαρωσω συνεχιζοντας ακαθεκτα να τρομπαρει τον λαζαρο , ξαναπροτεινα ληξη του αγωνα αλλα παλι δεν εγινε δεκτη
- Γαμησες ρε ? με ρωτησε σε απταιστα ισπανικα
- οχι απαντησα
- ουτε πιομενος εισαι ... γιατι ετσι ?
- Λες να πουστρεψα ? , την ρωταω
Και κει με κοιταει με ενα βλεμα , σαν μου ελεγε οτι δεν εχει ξαναακουσει μεγαλητερη μαλακια
αα και μιας και λεμε για μαλακιες , να που ερχεται και η δικια μου ,
- Δωστου τα καταφεραμε, της ειπα και τελειωσα...
μετα απο πολυ πολυ χτυπημα απο το μωρο το ποιο μαλλον ανακουφιστηκε ποιο πολυ απο μενα :p
- Οχι που θα σ αφηνα ετσι , μου ειπε , και μου εδωσε το διαζυγιο

*(ξενερα Νο8) τα σκυλαδικα τραγουδια που ακουγα απ εξω... δε μπορω δε μπορω , δε μπορω να την βρω...
θυμηκα μια κριτικη που καπιος ανεφερε οτι η κοπελα εφυγε χορευοντας το τραγουδι που επαιζε στο σαλονι...
Εγω ο φουκαρας περιμενα να φυγει ριχνοντας καμια ζεμπεκια .. αλλα εφυγε περπατοντας


Πρεπει να αναφερω οτι δεν ειχα πολυ ορεξη εκεινη την ημερα , πηγα επιδη βρεθηκα στην περιοχη
γιαυτο και δεν ηταν απ τις καλυτερες εμπειριες , θα ξαναπαω καποια στιγμη για ρεβανς
Και η χριστινα μπορει και καλυτερα , ειμαι σιγουρος .

Στα Συν
Η πιπα , το < δεν βγαινεις αν δε τελειωσεις > το παρκινγ , και η ... τσατσα μια χαρα ηταν (αν δεν ξεχασε το extra 10ρικο)
και η τιμη του απλου στα 30

Στα πλην
1 κλικ παραπανω στην καθαριοτητα ! , H μουσικη (lol) , Η blackligth λαμπα , που εκανε τα παντα να φωςφοριζουν ,
H ελειψη extra προ-πληρωμενων υπηρεσιων
( δεν της το ειπε η τσατσα ? το ξεχασαμε απλα , το κρατουσαμε για αργοτερα και δεν προλαβαμε ... δε ξερω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού