Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας διαβάσει τόσα καλά λόγια από τους συναγωνιστές αποφάσισα να επισκεφθώ την Πένυ σήμερα στο Κων/λεως 80!Έφθασα στο στούντιο γύρω στις 9 όπου η ευγενική τσατσά μου άνοιξε την πόρτα!Μόλις μπήκα μέσα με άρχισε σε μια μίνη ανάκριση του στύλ έχετε ξανάρθει σε εμάς όχι της απαντάω,την ξέρετε την Πένυ ναι της απαντάω,από που με ρωτάει της λέω από το ίντερνετΜεγάλο χαμόγελο
Μέτα από 5 λεπτά έρχεται και η Πένυ στο σαλόνι να μας παρουσιαστεί Γλώσσα Η Πένυ είναι ψιλή ξανθιά,αδύνατη,με 2,5-3αρι βυζί(εκεί το υπόλόγισα),ξανθό μαλλί και έκφυλη φάτσα!!!
Δίνω το αντίτιμο των 50€ και περνάω στο δωμάτιο.Στα του δωματίου σχετικά ευρύχωρο με καθαρό αλλά το μοναδικό του μειονέκτημα είναι ότι δεν διαθέτει καθόλου νιπτήραΛύπη.Μετά από κανά τέταρτο αναμονής ήρθε ο τυφώνας Πένυ στο δωμάτιοΜεγάλο χαμόγελο,όπου ξεκίνησε να χορεύει μπροστά στο καθρέφτη στο ρυθμό της μουσικής που ακουγόταν στο δωμάτιο.Ο χορός της πραγματικά πολύ καλός και ερεθιστικός και σε νεκρό χρόνο ξεκουμπώνει το σουτιέν της καα μου το πετάει!Αφού τελείωσε με το χορό της ξαπλώνει στο κρεββάτι όπου σηκώνει τα πόδια της ψηλά και με δική μου προτροπή της λέω άσε με να σου βγάλω εγώ το στριγκάκι σου!!!!!!Δέχθηκε αμέσως και με μια απλή κίνηση μου της το έχω βγάλει και το πετάω μαζί με το σουτιέν στο τραπεζάκι δίπλα στο κρεββάτι,ενώ ξεκίνησα να της βάζω δάχτυλο στο μουνάκι της.
Ξεκινάει το γλείψιμο στους όρχεις μου ενώ παράλληλα έφτυνε και τον πούτσο.Πέρασε την καπότα και άρχισε ένα πολύ καλό τσιμπούκι με παράλληλο ρούφηγμα στις μπάλλες.Κατά την διάρκεια της πίπας μου λέει γάμα μου το στόμα και έτσι της πιάνω το κεφάλι και της το έσπρωχνα πάνω στο πούτσο!!!!Όπως ήτανε ξαπλωμένη με ανοιχτά τα πόδια της μου λέει γάμα το μουνάκι μου καυλιάρη.Έτσι ξεκινήσαμε σε ιεραποστολική στάση με τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου...Η ματιά της άκρως ερεθιστική κατά την διάρκεια του ιεραποστολικού.Με δική μου πρωτοβουλία την λέω να σηκωθεί να κάτσω εγώ στην άκρη του κρεββατιού και να ανέβει επάνω μου.Υπάκουσε αμέσως χωρίς να φέριε την παραμικρή αντίρρηση.
Μετά από λίγο με δική της προτροπή μου λέει να σηκωθούμε όρθιοι και να την πηδήξω στα όρθια.Μετά από δυνατό σφυροκόπημα και και τις δυνατές καραυγές της Πένυς επήλθε η εκσπερμάτωση.......Αφού τελειώσαμε η Πένυ δεν έφυγε,αντιθέτως ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεββάτι και πιάσε την κουβεντούλα ενώ συνέχισε να μου ζητάει να παίξω με το μουνάκι της βαζοντάς της δάχτυλο....είναι λέει κάτι το οποίο της αρέσει πολύ.Δεν της το αρνήθηκα και για λίγο συνεχίσαμε σε αυτό τον ρυθμό ενώ παράλληλα μιλάγαμεΜεγάλο χαμόγελο
Η Πένυ τιμάει τα λεφτά που πέρνει και δεν δείχνει κανένα ίχνος βιασύνης κάτι που είναι πολύ σημαντικόΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2010
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού