Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γύρισα αργά από την δουλειά και είπα να κάνω ένα ντους να χαλαρώσω Λύπη

Πριν κοιμηθώ σκέφτηκα να κοιτάξω τα θέματα στην ιστοσελίδα και να πω καμιά κουβέντα με τους φίλους Εμμμμ

Τι το ήθελα:

Antisthenis, θα στο πω ότι δεν τα βάζεις για καλό τα banner στην ιστοσελίδα ...

Κοιτάζω αριστερά κοιτάζω δεξιά, διαβάζω Ελπίδα (Κωνσταντινουπόλεως 61) και καταλαβαίνω μέσα στο μυαλό μου έλ(α)-πή(ι)δα

Οπότε (λογικά και φυσιολογικά) παίρνω τον δρόμο για να πάω να πηδήξω

Σαφώς η Ελπίδα συμπεριλαμβάνεται στα όρια του προσωπικού γούστου και (επίσης) σαφώς δεν έχει αγγελικό πρόσωπο καθώς και σώμα μοντέλου

Πρόκειται για Βραζιλιάνα (σαφώς μελαχρινή) με μακριά μαλλιά μέχρι τα κω(ο)λο-μέρια, τσιγγανοειδές πρόσωπο, αμακιγιάριστη, μέτρια στο ύψος, λίγο γεματούλα με χορταστικά στητά βυζιά και τσιτωμένες ρόγες. Ο κώ(ο)λος της προκαλεί ενδιαφέρον και είναι υπέρ-τροφοδοτούμενος καθώς και χορευτικός σε ρυθμό σάμπας

Ας πάρουμε όμως τα πράγματα από την αρχή

Φθάνω στο Κωνσταντινουπόλεως 61 και ανεβαίνω τις πορνοσκάλες Κουλ

Στο σαλόνι δεν φαίνεται ως μια εντυπωσιακή επιλογή. Θα την χαρακτήριζα χορευταρού, πρόσχαρη και χαμογελαστή.

Στο δωμάτιο, όμως είναι το κάτι άλλο. Θερμή, χορεύοντας σάμπα με τον κώ(ο)λο της που τον στριφογυρνάει στην μάπα σου επιδιώκοντας (πιθανόν) φιλάκια ή γλυψιματάκια.

Δεν κρίνω τις επιλογές ορισμένων συναδέλφων, αλλά τόσα χρόνια στα πουτανογαμήσια δεν έπαθα τίποτε (ούτε απλή μόλυνση στο δέρμα) γιατί ποτέ μα ποτέ δεν έκανα ακάποτο και γλυψίματα (αυτό τουλάχιστον νομίζω). Κλείνω την παρένθεση και συνεχίζω στα σημαντικά

Με τα χορταστικά τεντωμένα βυζιά της μου χάιδεψε για αρκετή ώρα το σώμα, τα αρχίδια και τον πούτσο. Φιλιά στο λαιμό, στα αυτιά και στο σώμα. Προχώρησε σε φτύσιμο και γλύψιμο στα αρχίδια που μου έκανε τον πούτσο να δακρύσει από συγκίνηση.

Στην ιππασία συμμετείχε άψογα. Στο πισω-κω(ο)λητό χάζευα τον στρουμπουλό της κώ(ο)λο. Αρκετά ανθεκτική και πεισμωμένη να με «εξαφανίσει». Παρότι (όπως είπα) λίγο γεματούλα, με κράτησε καυλωμένο στο ιεραποστολικό και συνεχίσαμε στο πλαγιαστό.
Οφείλω να σημειώσω ότι δεν έβαλε σχεδόν καθόλου κρέμα και έμεινε στο δωμάτιο τουλάχιστον 40 λεπτά. Για να είμαι ακριβής, πρέπει να αφαιρέσω πρίπου 2-3 λεπτά που ήθελε να παίξει μαλακία για να τελειώσει (τάχα μου – τάχα μου). Δεν κάθισα να προβληματιστώ αν με δούλευε. Στο κάτω-κάτω ήθελα να πάρω και εγώ μια-δυο ανάσες μετά από 35 λεπτά συνεχούς σφυροκόπημα

Τελειώνοντας με φίλησε και επέμενε για μια ακόμη φορά (όπως και στην αρχή) ότι είχα ξαναπεράσει και γιατί δεν της λέω την αλήθεια

Μην το σκέφτεσαι (της απαντάω)

Το κάνω για να λέω ψέματα στον εαυτό μου ... Κουλ

Τέτοια ψέματα που πλησιάζουν την αλήθεια (όπως λέει ένας πολύ καλός φίλος)

Καληνυχτίζω και παίρνω τον δρόμο της επιστροφής για να ξεκουράσω το κουρασμένο (πλην όμως) ικανοποιημένο μου κορμί


Υστερόγραφο κριτικής :

Πήρα το απλό πρόγραμμα στα 50e. Επίσης να σημειώσω ότι θα ήταν πολύ καλύτερη (η Ελπίδα) αν δεν μίλαγε καθόλου. Θέλω να πω ότι ήταν (κατα την γνώμη μου) λίγο αστεία η προφορά της καθώς και οι φράσεις που έλεγε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελπίδα
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού