Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Εύα είναι ξανθιά από Βουλγαρία, κάπου ανάμεσα στα 40 και τα 50, με ωραίο σέξυ μαύρισμα (μάλλον από solarium, γιατί δεν είχε καθόλου tanlines) και καλό φυσικό στήθος. Μου θύμησε κάαααπως την Ήρα από Βαρδάρη σε εμφάνιση (και σε συμπεριφορά) στην πιο ώριμη εκδοχή. Αν και ούτε δυο μήνες στην Ελλάδα, τα ελληνικά της είναι σε καλό επίπεδο. Το μενού είχε τζακούζι με ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό στα 110ε για 45 λεπτά, το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι εξαιρετική τιμή για τα δεδομένα της πόλης. Μέσα πέρασα πάρα πολύ καλά, με έκανε πύραυλο με τα προκαταρκτικά της, έγλειψε και μπάλες (ξανά και ξανά), πολύ καλό τσιμπούκι με προσπάθειες για deepthroat, από κει και πέρα αξιοποιήσαμε δημιουργικά το 45λεπτό μας με πάμπολλες στάσεις μέσα και έξω από το τζακούζι, όπως όρθιοι αντικρυστά βάζοντας της κωλοδάκτυλο και throatfucking με αυτήν από κάτω (ω, ναι!). Τελείωσα μέσα στο κωλαράκι της με αυτήν ανάσκελα. Πολύ καλή συμμετοχή και πρωτοβουλίες, επίσης κάνει ότι θες, απλά δε γουστάρει δάχτυλα στο μουνί της, αλλά ναι στον κώλο της! Της βάζω 9 αντί για 10 στην συμμετοχή γιατί δεν έκανε γλωσσόφιλα, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα. Κάθησε και αρκετή ώρα μετά στο δωμάτιο αφού τελειώσαμε. Συνολικά πάρα πολύ ευχαριστημένος, θα ξαναπάω, σέξυ γυναικάρα, καλός χαρακτήρας και το έχει το θέμα. Να προσθέσω ότι ο χώρος είναι από τους αγαπημένους μου στην πόλη και σίγουρα ιδιαίτερος και επίσης ότι η τσατσά (την οποία πολλοί από εσάς θα την ξέρετε, μια ψηλή μελαχρινή γύρω στα 55) ήταν, όπως πάντοτε, σούπερ φιλική και συνεννοήσιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Εύα
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
493
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού