Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λεπόν, πρώτη φορά γράφω κριτική για ιερόδουλη (αν και κυκλοφορώ πολλά χρόνια στους ναούς της ηδώνης)και λέω να ξεκινήσω με την Αμάντα.

Κυριακή του Πάσχα, είπα πριν πάω να ξεσκίσω το αρνάκι σε κάτι συγγενείς να πάω να ρίξω έναν μπέο (να κάνει ανάσταση και αυτός), για να έχω μεγαλύτερη όρεξη για τον οβελία (μετά δεν θα μπορούσα με τίποτα λόγο βαρυστομαχιάς).

Καβαλάω το μοτο μου και κατα τις 11πμ παρκάρω απέναντι του ιδρύματος.

Κτυπώ τον κώδονα να ανοίγει η υπηρεσία, ευγενέστατη!!!!!!!!!! (πολλές πασχαλινές ευχές κλπ)

Με καθήζει στο άδειο σαλονάκι οπού στην οθόνη της τελεόρασης διαδραματίζονταν αισχη.
(Άραψ σοδόμιζε ξανθή)Ντροπή

Μετά ολίγου χρόνου, εμφανίζεται η νεαράΓλώσσα Αμάντα!!!!!!!!!!!!
Καλή στο σωματότυπο (λίγο αδύνατη για τα γούστα μου) και πρόσχαρη.
Εχωντας διαβάσει τις καλές κριτικές αλλών συναγωνιστών, δεν το σκέφτικα και πολύ και περασα στο δωμάτιο.
Η Αμάντα πολύ φιλική μου συστηθηκε και μου έπιασε κουβεντούλα. (αυτό μου άρεσε)
Χαλαρή και ευδιάθετη μου ειπε διάφορα, όπως ότι είναι από την βόρεια Ιταλία (η μάνα της όμως ελληνίδα κλπ) όποτε είπα να ξεσκονίσω τα ιταλικά μου. Τα ιταλικά της δεν με έπεισαν όμως για την καταγωγή της, μάλλον ρουμάνα είναι που έχει ζήσει μάλλον στην Ιταλία. Τα ελληνικά της ήταν καλύτερα από τα ιταλικά της ΤεσπαΕμμμμ

Με πολύ όμορφο τρόπο αρχίσαμε το μπαλαμουτάκι και η Αμάντα έδειξε ότι το κατέχει το σπορ των προκατακτικών. Την χούφτονα γλυκά-γλυκά και αυτή δεν τραβιώταν.
Χαδάκια πολλά και φιλάκια στο σώμα αλλά δυστηχός το στόμα της μύριζε!!!! μάλλον είχε ξεχάσει να βουρτσίσει τα δόντια της ή δεν είχε φάει πρωινό (δύο μπέους είχε προλάβει να τους φάει όμως από προηγούμενους πρωινούς πελάτες - όπως μου είπε)
Ο μπούτσος μου είχε τούμπανο και του πέρασε λάστιχο, κοιτόντας με στα μάτια.
Αρχισε μια καλή ριχή πίπα με πρόστηχες ματιές, αλλά τα αρκίντια δεν μου τα έγλυψε.
Είμουνα έτοιμος να αδειάσω με την πίπα της - που δεν ήταν κάτι το φοβερό αλλά είχα μέρες να μαμησω.
Την σταματάω και μου έρχεται από πάνω.
Πολύ καλή στην ιππασία η νεαρά.
Την γυρίζω χωρίς να βγω στο "αλα παντρεμένοι" και μετά στο πλαγιαστό όπου την έπερνα μάτι στους καθρέφτες.
Έτσι ήρθε ξαφνικά το τέλος.

Η Αμάντα χωρίς βιαστικές κινήσεις και αφού με φίλησε σταυροτά, αποχώρισε από το δωμάτιο.
Συμπέρασμα, καλή η νεαρά και γνωρίζει καλά την τέχνη, καθαρη και περιποιημένη (αλλά η αναπνοή της μύριζε) στα κατά τα τατουάζ της (στο ένα ήταν το όνομα του αγαπημένου της)

Δεν την ξαναντάμωσα. Καλή για μια φορά αλλά πολλούς ύμνους τις έχουνε γράψει κάποιοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού