Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351796
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να πω, που να μην έχει είδη ειπωθεί για το φαινόμενο Κατερίνα; Την είχα πετύχει μήνες πριν στην Φραντζή στο «κάμα σούτρα». Εκεί είχε μόνο απλό πρόγραμμα. Από τότε ήθελα να την επισκεφτώ στο ίδρυμα που εργάζεται επί της βριλυσσού και να που τα κατάφερα την περασμένη Παρασκευή… Και πολύ καλά έκανα, γιατί πέρασα υπέροχα.
Η τσατσα τυπική, ο χώρος πολύ καλός αν και δεν έχει ντουζιέρες στα δωμάτια, το παρκινγκ λόγο μηχανής πανεύκολο…
Για όσους δεν γνωρίζουν: Τσέχα, 22-23 ετών, μελαχρινή, γύρω στο 1.70, βυζί συλικονάτο (μάλλον πρόσφατα φτιαγμένο, γιατί δεν το θυμάμαι τόσο τούμπανο), άψογες αναλογίες και αξεσουάρ γυαλάκια. Σκέτη καύλα. Πήρα το πρόγραμμα με σεξ-σόου και 69, πέρασα στο δωμάτιο και αφού γδύθηκα την περίμενα στην πολυθρόνα. Μπήκε ορεξάτη, μου πέταξε την κωλ@ρ@ στην μούρη, χορός πάνω μου και τρελό τρίψιμο. Πέρασμα στο κρεβάτι και μου λέει «έλα από δω, να βλέπεις καλύτερα». Ξάπλωσε και έχωσε τον δονητή στο αιδοίο της, το οποίο ήταν τόσο ωραίο που δεν κρατήθηκα και έπεσα κατευθείαν να το φάω με τον δονητή μέσα. Μετά από πεντάλεπτο γλείψιμο, το οποίο η Κατερίνα επένδυσε με τρομερά ηχητικά εφέ και βωμολοχίες ,ανέβηκα και επικεντρώθηκα για λίγο στο στήθος . «Θέλεις κι άλλο;» ρωτάω. «Αχ, ναι» μου λέει και κατεβαίνω για ένα ακόμα 2λεπτάκι κατά το οποίο η Κατερίνα συμμετείχε ακόμα πιο ενεργά, με δάχτυλα να μπαινοβγαίνουν και οδηγώντας με στα σημεία που της άρεσε περισσότερο. Τελείωσε σπαρταρώντας (μπορεί βέβαια να είναι εξαιρετική ηθοποιός)… «Διάβασα ότι κάνεις εκπληκτικό footjob», της λέω. «Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ και θέλω να δω αν μου αρέσει, μπορείς;». «Ναι μωρό μου», μου λέει και πάμε. Αλήθεια, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης, αλλά δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε περισσότερο από μία μαλακία. Το τσιμπούκι που ακολούθησε όμως, αν και καθόλου περιποίηση στους όρχεις, ήταν εκπληκτικό. Ανέβηκε σε στάση reversed cowgirl, γύρισε κανονικά και τελείωσα στα τέσσερα. Σε όλες τις στάσεις η θέα υπέροχη και η συμμετοχή εκπληκτική. Η όλη συνεύρεση διήρκησε 20 λεπτά, αισθάνθηκα σαν να πέρασε μια ώρα και η Κατερίνα κουράστηκε σαν να πέρασαν 2 λεπτά. Ασταμάτητη μηχανή του σεξ, μία ιέρεια την οποία θα τιμάμε για πολύ καιρό.
Καλές καλοκαιρινές αναβάσεις!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού