Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825490
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρεθηκα στην περιοχη τυχαια λογω δουλειας και ειπα να δω την πολυδιαφημισμενη μαρινα.Ο χωρος καλος και βασικα καθαρος, η τσα2 επαγγελματικα ευγενικη, μου ειπε το ποιημα και βγηκε το κοριτσι. Αντικειμενικα ειναι μια εντυπωσιακη παρουσια, ψηλη μελαχροινη με σιλικονατο στηθος τουμπανο (προσωπικα δεν μου αρεσει αυτο το ειδος στηθους) και ωραιο πισω συστημα. Στο σαλοναρισμα δεν μου εκανε κλικ, γιατι μπηκε-ψεκασε-σκουπισε σε dt. Η εμπειρια μου, μου υπαγορευε να την κανω με ελαφρα, αλλα ηθελα καιρο να την δοκιμασω και ετσι επελεξα το σκετο των 50 και μπηκα. Αναμονη, και μετα απο 15 λεπτα τουλαχιστον μπηκε η κορασις. "Γεια σου μωρο μου" ειπε και αυτα ηταν οι μοναδικες λεξεις που ακουσα απο το στοματακι της. Ειπε και κανα-δυο ψευτικα "αα-αα" στην συνεχεια και That's all. Απο προκαταρκτικα below zero.Μιλαμε η απολυτη ξενερα. Τοποθετηθηκε καθετα προς το σωμα μου στο υψος της μεσης μου και απλα αρχισε να μου τον παιζει χωρις να βγαλει τιποτα απο πανω της, ουτε καν τα παπουτσια !!. Το βυζι της με το ζορι τεντωνομουν για να το πιασω. Καποια στιγμη φορεσε το προφυλακτικο , γδυθηκε και ηρθε στα 4. Λεω τουλαχιστον βλεποντας την ομολογουμενως ωραια κολαρα της θα ξεχασω τα μηδεν προκαταρκτικα και θα ολοκληρωσω. Αμ δε....Το κολοκρεβατο ετριζε τοσο που σιγουρα θα μας ακουγαν μεχρι την Δεριγνυ. Τελικα μου τον επαιξε και τελος..Η κοπελα ισως δεν ηταν στην μερα της, ισως δεν γουσταρε σημερα αυτο που κανει, ισως κατι αλλο τι να πω..Εγω ομως ειμαι ο πελατης και πρεπει να εχω παντα δικαιο..Οταν εφευγα, κατεβαινε ηδη απο την σκαλα απο τον επομενο πελατη. και συναντηθηκαμε στο σαλονι. Της ειπα καληνυχτα και οσο την ακουσατε εσεις αλλο τοσο την ακουσα και εγω. Η τσα2 προς τιμην της ειπε. Τελικα παροδος φυλης 104 = φυλης και χειροτερα. Υποδομη δωματιων πολυ καλη για τα ελληνικα δεδομενα, υπηρεσιες ομως της συγκεκριμενης κοπελας ανυπαρκτες εως κακιστες. Τελικα κακως δεν επελεξα το απολυτο στανταρ της κατηγοριας (Αννα-Μαρια)που τουλαχιστον τιμα και σεβεται τον πελατη. Ας προσεχα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.248
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού