Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85688
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ειπα να θυμηθω τα παλια.επισκεψη στην ελενα την γνωστη.εχει αδυνατισει απο την τελευταια φορα αλλα παραμενει πουτανακι.ωραια εμφανιση στο σαλονι αλλο ναζι και βλεμμα τρελο.πηρα προγραμματακι 69 και πηγα δωματιο.μετα απο λιγο μπαινει το μωρο αλλο χαμογελο.με γνωρισε αν και ειχα καιρο να παω.αφου μιλησαμε λιγο γενικα αρχισα να το τριβω γιατι με ειχε φτιαξει.το εβαλα να ξαπλωσει και αρχισα να το γλυφω το γατακι. ξυρισμενο ωραιο το εγλυφα πολυ ωρα νε αφηνε της αρεσε το εβλεπα στο προσωπο της.εβαλε τα χερια της στο κεφαλι μου και με χαιδευε βλαζοντας αισθησικες φωνουλες.συνεχισε μου λεει μου αρεσει πολυ.εγω βεβαια ηθελα να το βαλω μεσα της αλλα αυτη εκει δεν με αφηνε.κανα 10 λεπτο εκει μου τραβαει το κεφαλι και μου λεει ελα.την εβαλα στα τεσσερα και αρχισα στην αρχη αργα αργα ωραια κινηση μου λεει.την φιλουσα στην πλατη και της το εβαζα ολο μεσα μεχρι τερμα.γυρναει και μου λεει γαμα με στα αγγλικα.τοτε αρχισα σε δυνατο ρυθμο οπου βογγουσε πολυ δυνατα.σφυροκοπημα για αρκετη ωρα και ηρθε το τελος.κατσαμε μιλησαμε ξανα πεταχτω φιλακι και αντε για.καλη περιπτωση παντα διαφορετικη παντα παραξενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού