Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ωρα που η εθνικη ετρωγε το δευτερο απο την argentina, εγω ειχα βαλει σκοπο να παω να ριξω το δευτερο της ημερας στην αλογα απο το πατση 40! Την εχω ξαναπαρει στο κοντινο παρελθον, οποτε ηξερα με τι εχω να κανω. Η γκομενα με αυτο το παρουσιαστικο ανετα την περνας για μοντελο. Ειναι που ειναι ψηλη, φορουσε και κατι μποτες, και μου εσκαγε δυο κεφαλια περιπου! Κανω μια μικρη κουβεντα με την τσατσα, και οδευω προς το δωματιο να περιμενω την κοπελα.

Ενταξει δεν με θυμοτανε κιολας, αλλα ηταν φιλικοτατη και χαμογελαστη, ηταν εξαλλου και στην αρχη περιπου της βαρδιας της οποτε ημουν στην καλυτερη δυνατη ωρα στο στουντιο. Χωρις πολλες πολλες κουβεντες ( καμια φορα οι πολλες κουβεντες κουραζουν κιολας ) ξεκιναμε... Πιπα ακρως επαγγελματικη, χωρις βεβαια παιχνιδια και αλλες ιστοριες με τα μπαλακια, αλλα το στομα της εφτασε και περισσεψε μπορω να πω. Διηρκησε καμποση ωρα το ολο θεμα, καθως εγω χαζευα την κωλαρα της που την ειχε στησει απεναντι και της χαιδευα τα μαλλια. Στο ψητο, αλλαξαμε αρκετες στασεις γιατι ειχα τον ατελειωτο, με πρωτη και τελευταια το ιεραποστολικο οπου και εχασα οση ενεργεια μου ειχε απομεινει για το υπολοιπο βραδυ! Αρκετα καλο σκηνικο, στο τελος ημασταν αναψοκοκκινισμενοι και οι δυο παρα τον κλιματισμο που ειχε το δωματιο. Αλλη μια καλη εμπειρια, που εκλεισε με ραντεβου για το μελλον ( το μακρινο.. πρεπει να υπαρχει και ποικιλια αλλωστε ) και ενα ωραιο χαμογελο οπως αυτο της υποδοχης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού