Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα κατα τις μια το μεσημερι πηγα να γνωρισω κι εγω την αλινα που τοσα καλα ειχα διαβασει. Περιμενα να εχει πολυ κοσμο αλλα ευτυχως για μενα δεν ειχε κανενα. Με το που μπαινω μεσα μου λεει η υπηρεσια οτι ειναι η Αλινα και της λεω το ειδα και στο προγραμμα και αν εχει αδειο δωματιο να μπω[αβλεπη ]δεν ειχα ξαναπαει με την Αλινα ουτε την ειχα δει απο κοντα .Της ζητησα να κανω ενα ντους πρωτα οπως και εγινε. Μπαινω στο δωματιο μετα το ντους και περιμενω δυο λεπτα και να σου η θεα του sex απο την πρωτη στιγμη μου φερθηκε λες και με ειχε ξαναδει καιηταν παρα πολυ φιλικη,ερωτικη και πολυ σεξυ [ καθ ολη τη διαρκεια που ειμασταν μαζι] ετσι ημουν κι εγω πιο ανετος. Τι επακολουθησε; συγουρα ξερεται παρα πολλοι τι τρυψιματα πανω μου στα ορθια στα ξαπλωτα φιλια σε ολο το σωμα και απο εμενα και απο εκεινη Στο στωματικο δεν εχω λογια ρουφιγματα γλυψιματα ελαφρα τα δοντακια και μετα απο πανω να με τρελενει σε τρεις διαφορετικες στασεις [με στηθος προς εμενα με πλατη με πλαγιο] οπου και με τα τσαλιμακια που εκανε τελειωσα κατσαμε αρκετα μετα μαζι γιατι πιασαμε κουβεντα [ετσι γνωριστηκαμε και καλυτερα].Για την Αλινα θα πω οτι με εκανε σιγουρα [πελατη της] και σιγουρα μετανοιωσα που δεν την ειχα γνωρισει πιο νωρις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού