Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 217473
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
εναλλακτικος τιτλος υπηρεσιες σιτυτουρ σε στουντιο...

ελβιρα η γαλλιδουλα ΜΕ το κοντο μαλλακι,το γυμνασμενο και ωραιο σωματακι και τα ωραια φυσικα βυζακια

πιο ομορφη απο ποτε και πολυ καυλωμενη οπως αποδειχτηκε..

αποφασισα να διαθεσω κατιτις παραπανω για ενα πιο σπεσιαλ προγραμμα αφου η γκομενα κανει τα παντα.εδωσα 200 ευρω για γυμνο τσιμπουκι,πρωκτικο και 2 συνολικα εκτονωσεις στο πακετο...

τιμες δηλαδη εφαμιλλες σιτυτουρ αλλα ευτυχως και επιδοσεις αντιστοιχες

προκαταρκτικα με γλειψιματα παντου και στις ρωγες,χαδακια γλωσσοφιλα κλπ
ακολουθησε ενα πολυ καλο και δυνατο τσιμπουκι με πολυ βαθος σχεδον να της κοβει την ανασα και χωρις δοντια..ενδιαμεσα επαιζε και κανενα φτυσιμο στον πουτσο να καυλωνουμε ...

τα βυζακια της δεν χορταινονται δε να τα γλειφεις ...

γαμησι με αφθονη εναλλαγη στασεων αρχικα με αυτην απο πανω να δινει μονη της ρεσιταλ κουνηματων και να δεχεται με ευχαριστηση το ελαφρυ τσιμπηματακι στις ρωγες της

ακολουθως αρχικα σφυροκοπημα σε ιεραποστολικη σταση,με τα ποδια ποτε τυλιγμενα γυρω απο την μεση μου και ποτε πανω στους ωμους μου και το τελειωμ το πρωτο στα τεσσερα οπου τον καρφωσα και στην κωλοτρυπιδα της ενω αυτη βογγουσε και επαιζε με το μουνακι της....εχυσα δυνατα μεσα στο κωλαρακι της και εν συνεχεια ξαπλωσαμε να χαλαρωσουμε αφου χρονος υπηρχε....

μασαζακι ,κουβεντουλα χαλαρη οπου μου αποκαλυψε οτι ηταν παλια στριπτιζεζ και δουλευε σε διαφορα μαγαζια σε αθηνα και επαρχια και μετα ακολουθησε ο δευτερος γυρος εξισου δυνατος με τον πρωτον που διανθηστικε παλι με παθιασμενα γλωσσοφιλα και πιπα με καποτα αυτην την φορα...

χυσαμε ακομα μια φορα(εχυσε στανταρ και αυτη την δευτερη φορα...) και ντυθηκα σιγα σιγα για να φυγω....απο τα πολυ καλα γαμησια που εχω κανει τελευταια...η κοπελα ειναι η μιλφ ναυαρχιδα της βιλας αυτην την περιοδο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2010
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού