Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455922
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρίν λίγες ώρες το απόγευμα αποφάσισα να πάω στο συγκεκριμένο στούντιο να δω την Κωνσταντίνα έχοντας στο νου μου τις πολύ ωραίες φωτογραφίες της.Άπο την πρώτη γνωριμία μας είπα απο μέσα μου οτί εδώ ειμαστε!Επέλεξα το πρόγραμμα των 60 ευρώ.Ξεκινήσαμε με προκαταρκτικα χάδια και συνεχίσαμε με μασαζ.Κάπου εκεί όμως άρχισα να ανάβω και της είπα να κάνουμε κάποιες εναλλαγές στάσεων(όπου την ψιλομπέρδεψα λίγο) μέχρι που κατέθεσα σε πισοκολλητό..νομίζω ότι βιάστηκα πάντως-δικό μου το φταίξιμο.Δεν μπορούσα εύκολα να αντισταθώ.Έχει πολύ σέξι σώμα,και πόδια απίστευτα με πιασίματα.Ειναι και πολύ νέα (24 ετών) και άρα καθόλου κορεσμένη.Γενικότερα έμεινα απόλυτα ευχαριστήμένος απο τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της!Ό,τι της έλεγα το έκανε με όρεξη και πάθος.Έιναι επικοινωνιακή και μερικές φορές μιλούσε και ναζιάρικα!Αν δεν ήξερα ότι ήταν Ρουμάνα θα έλεγα ότι είναι σίγουρα Ελληνίδα.Μου είπε πως μένει 18 χρόνια εδώ.Γνωρίζει λοιπόν και την ελληνική πραγματικότητα..Έβαλα την υψηλότερη βαθμολογία που μπορούσα.Την επόμενη φόρα αν ξαναπάω σε στούντιο την Κωνσταντίνα θα αναζητήσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού