Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177085
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήδηξα το Σάββατο στην πρώτη βάρδια την Αλίνα με το βασικό πρόγραμμα των 50 ευρώ . Ο χώρος δεν παίζεται, πεντακάθαρος, με ντουζ και με βίντεο. Η τσατσά με ρώτησε αν ήθελα πετσέτα για να κάνω ντουζάκι και αρνήθηκα μια και ήμουν καθαρός. Η Αλίνα δεν λέει εμφανισιακά πολλά πράγματα. Πεσμένο βυζί, κοντό μαύρο μαλλί , δεν σου γεμίζει το μάτι. Την πήρα μόνο και μόνο για να την δοκιμάσω, και δεν έχασα.
Οταν μπήκε στο δωμάτιο ήταν αμίλητο το κορίτσι. Ουτε γειά δεν είπε. Αρχισε όμως τα προκαταρκτικά σε όλο το σώμα και μετά άρχισε το κρεσέντο. Εκανε μία από τις πιο αισθησιακές πίπες που μου έχουν πάρει ποτέ. Τουλάχιστον 10 λεπτά τον ρούφαγε όλο και τα μπαλάκια. Είχε ομολογουμένως πολύ καλή τεχνική με στόχο την ανύψωση. Ηρθε μετά από πάνω και άρχισα να την ξεσκίζω σιγά σιγά. Αυτό συνεχίστηκε για κανά τρίλεπτο. Μετά έρχεται πάλι και μου ξαναπαίρνει πίπα. Αυτό μου έχει συμβεί πολύ λίγες φορές. Ε , στην συνέχεια. Ξανά από πάνω το κορίτσι όπου το ξέσκισα άγρια ενώ φώναζε με μικρές κραυγές. Φεύγοντας μου πήρε το σκουφί από το καβλί και το πέταξε στα σκουπίδα ενώ μου είπε "γειά" φεύγοντας. Την μοναδική λέξη που είπε καθόλη την διάρκεια της συνουσίας. Συνιστάται το συγκεκριμένο πορνίδιο μόνο για την απίθανη εμπειρία του στοματικού έρωτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού