Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
τί να πεί κανείς για αυτό το θηλυκό!!!!τρελλό κορμί,πανέμορφα μπλέ μάτια,μακρυά μαύρα μαλλιά,στήθος καταπληκτικό(που δεν είχα ο μαλάκας την προηγούμενη φορά αφού δεν την είχα πάρει!!!!).Έχω να πώ κάτι για την ρομίνα που είναι συγκλονιστικό για μένα.Δεν υπάρχουν οι στάσεις που παίρνει και το πώς σου κάνει σέξ.Μιλάμε δε παίζεται,δε παίζεται...Ότι και να πώ είναι λίγο...Είναι απλά κούκλα,κορυφαία,γυναικάρα!!!!!έχω πάθει τη πλάκα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!λίγο νερό λίγο νερό!!!!!!!!Προκαταρκικά πολύ όμορφα και γλυκά χαδάκια σε όλο το κορμί,πίπα με σκουφάκι(δεν ξέρω αν κάνει άνευ),τρελλό μουνάκι για γλείψιμο,πατουσάκια λάγνα να καυλαντίζουν τον κορμό και να παθαίνεις ζημιές!!!!!!συνέχεια ανεβαίνει από πάνω μου,μετά την παίρνω στα βλεπάτα(face to face δηλ.),να κολλάει τέλεια πάνω στον απίστευτα ερεθισμένο εξόγκωμά μου.Εν συνεχεία τουρλωμα στα 4(Α Σ Υ Λ Λ Η Π Τ Ο Σ στην όψη,προσοχή στα εγκεφαλικά)όπου δέχτηκε την εισροή του εξογκώματος με περίσσια θέληση και αντίστοιχη καύλα σαν τη δικιά μου.Μετά τη γυρνάω πλάι όπου μου στήθηκε όπως ακριβώς έπρεπε και ήθελα,συνέχεια ιεραποστολικό ξανά,στα όρθια στον τοίχο,ξανά στα 4 όπου και τελικά εναποθέστηκαν(και όχι εναποχέστηκαν) τα εκρού πηχτάδια μου εις την κόκκινην σκουφάτη λαστιχένια σκάφη(περιττό να πώ...παθοβάσειος διάλεκτος αγκέν).Κουκλα ρομίνα συγχώρα με που τόσο καιρό δεν είχα έρθει να σε γνωρίσω από κοντά,είσαι μιά κούκλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
129
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού