Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825117
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στουντιότσαρκα μονος μου στο γκαζι στα πέριξ της Κασσανδρας μετά τη δουλειά και μετά από πολλες μπύρες έξω...δε βρήκα κατι το πολυ αξιόλογο...πέτυχα Νικόλ, Μονικα, Ξένια, Λάουρα και αλλη 1 που δε συγκρατησα ονομα καμία όμως δε μου εκανε το ''κλικ''
Κατευθυνθηκα καπάκι προς το 104 διχως να γνωρίζω ποια κοπέλα δουλεύει...η υπηρεσία μου ανοιξε και μουπε οτι ήταν η Σοφία...μπερδευτηκε όμως γιατι βγήκε η Μαρίνα...με κοιτάει και μου λέει ενα απλό ''γεια'' πολυ αισθησιακά όμως και μπήκα μεσα.
Ζήτησα να κανω ενα ντους και με εβαλε στο δωματιο. Η υπηρεσία ήταν απλά τυπική προς ευγενική αλλα δε με απασχολει...ήταν και χαράματα...μου εδωσε πετσετα σφραγισμενη καθως και παντόφλες
Μετά ήρθε η Μαρινάρα, οι φωτό την αδικούν...πολύ καλή σουπερ προκαταρκτικά εμεινα μαλάκας! Ηταν κουρασμενη(πιστευω), δε το παραδεχτηκε αφου τη ρωτησα (μπορει και να είμαι λάθος φυσικα) αλλα και να ήταν δε μου το εδειξε...σαν τζεντλεμαν και εγω την περιποιηθηκα με χαδια και φιλια στο κορμί της...ανταπέδωσε και επαιξε τρελλο τσιμπουκακι αισθησιακότατο. Στο σεξ ήταν κομπλε όχι απλα διεκπαιρεωτικη, ηταν μαχίμι. Σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτω για πιο φουλ πρόγραμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
stronzo
Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού