Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271327
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τσαρκα στη γυρω περιοχη και εριξα τελικα στην κοπελα αυτη μετα απο μια συντομη βολτιτσα. Μαυρο μαλλακι καρε ( λιγο πιο μακρυ ), ωραιο χαμογελο και γενικοτερη παρουσια. Την τσατσα αν θυμαμαι καλα πρεπει να την εχω πετυχει και στα Κασσανδρας κατω στο Βοτανικο αλλα δεν ειμαι και σιγουρος. Ο χωρος εντελως διαφορετικος απτην τελευταια φορα που ειχα παει, καμια επαφη. Σαν ενα καλοφτιαγμενο κωλομπαρο, με στυλο στη μεση για στριπτιζ και τετοια σκηνικα. Στο κρεββατι η Ρενα οπως μου ειπε η τσατσα οτι την λενε, με εντυπωσιασε! Ξεκινησε με παιξιμο στον πουτσο πριν βαλει το προφυλακτικο ( στα συν αυτο, μην τον χωνουμε και ζαρωμενο και σπασει καμια καποτα! ) και μου μιλουσε μεχρι να μου σηκωθει, πραγμα που με καβλωσε αρκετα. Καλη αν και τυπικη πιπα, χωρις να γλυφει περαιτερω, με κανα δυο ξεσπασματακια για να τον παρει στο λαιμο αλλα μεχρι εκει! Στο γαμησι την ευχαριστηθηκα αρκετα καθως αργησα να τελειωσω και της αλλαξα τα φωτα στις στασεις! Εδειξε λιγακι προς το τελος να δυσανασχετει καθως ημασταν κανα μισαωρο μεσα, αλλα και λιγο με το δικιο της αφου την ειχα συνεχως στη μπουκα! Συμμετοχη πολυ καλη, και με καβλωνε με ματιες απτον καθρεφτη και τετοια. Ωραιο σκηνικο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού