Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824476
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρώτη φορά μου στο Φ104 και οι εντυπώσεις μου σχεδόν άριστες. Ο χώρος προσεγμένος, τα δωμάτια καθαρά, με παντόφλες και πετσέτες σφραγισμένες, το δωμάτιο με ντουζιέρα, έτσι όπως πρέπει.Δούλευε η Νανά και έχοντας διαβάσει παλαιότερες κριτικές οι οποίες σε γενικές γραμμές ήταν θετικές μπούκαρα παίρνοντας απλό πρόγραμμα + μασάζ. Η νανά ήταν με πελάτη και περίμενα κανα εικοσάλεπτο οπότε έκανα το ντουζάκι μου και άραξα. Μπαίνοντας η Νανά με έκανε να δώσω συγχαρητήρια στον εαυτό μου για την επιλογή μου. Πολύ όμορφη με βάση τα δικά μου γούστα. Λεπτή με τσουπωτό κωλαράκι, βυζάρες με μεγάλες ρώγες,απαλή επιδερμίδα και ωραίο ασιατικό προσωπάκι. Απο συμπεριφορά φιλικότατη, ευγενική, γλυκήτατη και με διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά. Μου έκανε πολύ καλό μασάζ από την κορυφή μεχρι τα νύχια, όχι χάιδεμα όπως κάνουν μερικές, αλλά δυνατό και ταυτόχρονα χαλαρωτικό. Στη διάρκεια του μασάζ μιλάγαμε, ξέρει πολύ καλά ελληνικά, κυρίως για την πατρίδα της. Στη συνέχεια και κατά τη διάρκεια του κυρίως πιάτου μεταμορφώθηκε από γλυκό κοριτσάκι σε καυλιάρα γυναίκα. Αφού μου τον έπαιξε με τις βυζάρες της με πλάκωσε σε ένα πρόστυχο τσιμπούκι, με όλο το πούτσο μέσα, χτυπήματα στη γλώσσα όπως ακριβώς γουστάρω. Στη συνέχεια άνοιξε τα ποδια της και άρχιζε να παίζει τη μουνάρα της λέγοντας βρωμόλογα. Είχα καρακατακαυλώσει και αφού της έτριψα και εγώ λίγο το μουνάκι άρχισα να την γαμάω, στην αρχή ιεραποστολικά, στα πλάγια στη συνέχεια, αλλάζουμε στα 4 και μετά την ανεβάζω από πάνω όπου πραγματικά έδωσε ρέστα. Πρώτη φορά κάθεται τόσο καλά πάνω στο πούτσο μου γυναίκα. Σε όλη τη διάρκεια του σεξ μίλαγε καυλωτικά χωρίς όμως να γίνεται υπερβολική, όσο έπρεπε για να σε φτιάχνει. Τελείωσα με τσιμπούκι και έχυσα ενώ τον είχε στο στόμα της, πάντα εννοείται με προφυλακτικό.Χρόνος παραμονής περίπου 20-25 λεπτά. Πέρασα τέλεια, καιρό είχα να φχαριστηθώ γαμήσι σε τέτοιο βαθμό. Εξαίσια ύπαρξη η Νανά.
Το μόνο αρνητικό της υπόθεσης ήταν στην αρχή με την τσατσά . Τα προγραμματα τα ήξερα από την σελίδα αλλά την έβαλα να μου τα πει. Η κυρία δεν μου ανέφερε το απλό πρόγραμμα με μασάζ στα 70 αλλά μου πάσαρε κατευθείαν αυταρχικό με μασάζ στα 80, το οποίο δεν υπάρχει κίολας από ότι είδα μετά στη σελίδα. Της εξήγησα τι ήθελα και ποια είναι η τιμή του και ότι έχω ενημερωθεί από το σαιτ και ψιλοξύνισε λέγοντας εντάξει καλά, λες και μου έκανε χάρη. Τέλοσπαντων γενικά πέρασα πολύ καλά, η Νανά μου έφτιαξε τη μέρα, σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά και ένα μεγάλο μπράβο στην Άντζελα για το χώρο και το επίπεδο του μαγαζιού.
Καλά γαμήσια συναγωνιστές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Νανά
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού