Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824161
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πήγα για πρώτη φορά σε αυτό το studio χθες το βράδυ, την Μαρίνα την είχα δει καιρό τώρα απ τις φωτογραφίες στη σελίδα τους και μου είχε τραβήξει το ενδιαφέρον και γιατι φαινόταν σωματάρα αλλα και γιατι το βλέμα της ηταν πραγματικά πολύ όμορφο.
Απο κοντά μου άρεσε ακόμα πιο πολύ μιας και παραλληλα με το γεμάτο καμπύλες σφιχτό σωμα της, τα μακρυά μα'υρα μαλλιά της και τα μεγάλα στήθη της γνώρισα και το ναζιάρικο και σέξυ χαμόγελο της αλλα και την άκρως ερωτική της διάθεση.
Πλήρωσα 60ε για 69 απλά και μόνο για να χαζεύω εξ επαφής την τουρλωτή κωλάρα της οταν θα με έγλυφε.
Μπήκα στο δωμάτιο 3 αν και σχετικά μικρό ηταν πολύ βολικό εχοντας μέσα τα πάντα απο ντούζ μέχρι τουαλέτα tv κτλ
Περίμενα λοιπόν και σε 10 λεπτάκια είχα το μωρό δίπλα μου όλο νάζι κέφι και χαρά ,αφού έγιναν οι απαραίτητες συστάσεις άρχισε το 69ριστό παιχνίδι ,ηταν τόσο γαμάτα που δεν θα με χάλαγε καθόλου αν εκεί επιτόπου τελιωνα κιόλας αλλα λίγο πρίν την κορύφωση η Μαρίνα σταμάτησε σαν να ήθελε να με βασανίσει κιάλλο και με καβάλησε παίρνοτας τον όλο μέσα της.
Μετά ηταν θέμα λεπτών ή και δευτερολέπτων να γίνει το μοιραίο το οποίο συνοδεύτηκε απο μια αίσθηση γαλήνης και ανακούφισης για μένα.
Σύγουρα τη κοπέλα θα την ξανασυναντήσω σύντομα κιολας μιας και ο χρόνος μαζί της ειναι μαγεία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού