Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242063
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο ξημερώματα μετά από ωραία έξοδο και με όλα αυτά τα μωράκια που κυκλοφορούσαν στο δρόμο με έπιασαν και εμένα οι καύλες. Γυρίζοντας λοιπόν σπίτι και περνώντας με το αυτοκίνητο από την περιοχή είπα να επισκεφτώ το συγκεκριμένο μαγαζί. Ειρήνη η κοπέλα, μικροκαμωμένη, ξανθούλα με πολύ ωραίο προσωπάκι και τέλιο σωματάκι. Πληρώνω το 60ευρω για στάση 69 και βουρ στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται και η μικρά, η οποία αρχίζει πολύ ωραία ναζιάρικα προκαταρκτικά, φιλάκια στο στο λαιμό και κατεβαίνοντας προς τα κάτω σε όλο το σώμα. Απαραίτητο προφυλακτικό και αρχίζει η πίπα του αιώνα με πολύ ωραία κοιτάγματα στα μάτια και χτυπήματα του μικρού μήτσου στη γλωσίτσα της. Αν δεν την σταματούσα θα συνέχιζε, τη γύρισα και λίγο να γευθώ κι εγώ το νινάκι της, αλλά επειδή έπρεπε να γαμήσουμε κιόλας τη στήνω στα τέσσερα και ξεκινάω το σφυροκόπημα...το στήσιμο το έχει, απίστευτο κωλαράκι που στη θέα του παραλίγο να έρθει το μοιραίο. Ευτυχώς πρόλαβα και άλλαξα στάση στην αγαπημένη μου ιεραποστολή όπου και ήρθε η εκτόξευση. Δεν βιάστηκε να φύγει και κάθησε λίγο δίπλα μου και τα είπαμε.

Συμπέρασμα: Η μικρή φοβερή, πολύ γλυκό μωράκι, καινούργια στο συγκεκριμένο μαγαζί απ'ότι μου είπε πριν αποχωρήσει και πολλά υποσχόμενη για όποιον θέλει να περάσει καλά με ένα φρέσκο κοριτσάκι. Σίγουρα θα ξανατιμηθεί λίαν συντόμως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2010
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού