Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351796
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη μου επίσκεψη στο εν λόγω Ίδρυμα σήμερα το μεσημέρι, κατά τις 12.
Ο χώρος άνετος, καθαρός και η κυρία επί της υποδοχής ευγενέστατη.

Βάρδια είχε η Βικτώρια. Σχετικά ψιλή κοπέλα, γύρω στα 25, με κόκκινα κατσαρά μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου.
Έκφυλη φάτσα, με αρμονικό σώμα, πεταχτό κωλαράκι και στήθος μεσαίου μεγέθους (αλλά από σιλικόνη..).

Δεν υπήρχε άλλος συναγωνιστής σε αναμονή και περνάω αμέσως στο Μπλε δωμάτιο. Μετά από 2-3 λεπτά εμφανίζεται και η Βικτώρια. Ηταν χαμογελαστή, αλλά με έναν τσαμπουκά και μου έδωσε την εντύπωση ότι βιάζεται λιγάκι. Στην πορεία διαπίστωσα ότι δεν βιάζονταν καθόλου, παρα ταύτα ο τσαμπουκάς και το απότομο ύφος παρέμεινε.

Επι του έργου: Ξεκινήσαμε με ορισμένα σύντομα προκαταρκτικά και μετά από λίγο συνέχισε με μια υπέροχη πίπα, με εναλλαγή ρυθμών, υπομονή και χωρίς πολύ χέρι. Ακολούθησε χαλαρό sex με 3-4 στάσεις, ικανοποιητική συμμετοχή (καλά στησίματα και όχι εμφανώς ψεύτικους αναστεναγμούς), γκάπα - γκούπα και μετά από κανα 10λεπτο κατάθεση στα 4, βλέποντας την όλη δράση και από τον καθρέφτη.
Εν συνεχεία λίγες κουβέντες περί ανέμων και υδάτων, σταυρωτός ασπασμός και με χαιρέτησε.

Overall: μια ευχάριστη εμπειρία, χωρίς τίποτα ιδιαίτερο αλλά και τίποτα να με απογοητεύσει.
Ελλείψει κάτι καλύτερου θα ξαναπήγαινα.
Η κοπέλα πιστεύω χρειάζεται λίγη προσπάθεια στην προσέγγισή της στους πελάτες. Είναι λίγο απότομη και ίσως κάποιους τους επιρεάσει αρνητικά.

ps: το 9άρι στο parking γιατί είχα αφήσει το αυτοκίνητό μου λίγο παραπάνω για να του κοιτάξουν τα φρένα (ε και λέω, αντί να περιμένω, δεν πάω να ξεμπουκώσω...)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
99
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού