Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αν και αρκετα μακρυα απο εκει που συνηθως πηγαινω, μου ετυχε να βρεθω στο Παγκρατι χτες και ειπα να δω τι παιζει στο συγκεκριμενο στουντιο. Η προηγουμενη φορα που ειχα παει ηταν βραδυ Παρασκευης η σαββατου και ηταν ενας τυπος απτο διπλανο μαγαζι ( μαλλον κωλομπαρο ) και μου ελεγε το μακρυ του και το κοντο του για να περασω μεσα που εχει γκομενες και τετοια. Αλλα μιας και ημουν εκει ειπα δε γαμιεται δε χανω και τιποτα να ανεβω.

Ο χωρος ωραιος και καθαρος, χωρις τηλεορασεις και πολλα φρου φρου στη διακοσμηση, οπως πρεπει γενικα. Λεει το παραμυθακι η υπηρεσια και μπαινω για ενα 50αρι δοκιμαστικο. Εμφανιση οπως ειναι και στις φωτογραφιες του στουντιο, μετριο υψος, λεπτη, ωραια επιδερμιδα, και στο προσωπο αρκετα ομορφη. Στο δωματιο τωρα, μου εκανε εντυπωση η πιπα της, που εκανε μια γρηγορα και μια αργα χωρις να χανει το ρυθμο, ηξερε τι εκανε! Το γαμησι και αυτο καλο, την ταλαιπωρησα λιγο γιατι αργησα να χυσω, αλλα δεν ειδα να θελει να φυγει, οποτε καλο σημαδι. Επαιζαν φιλια στο σωμα και παιξιμο με τις ρωγες το οποιο γουσταρω αρκετα.

Αν ξανατυχει να περασω απτη περιοχη και ειναι και η Μονικα θα την προτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
underexposed321
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
0
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού