Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85674
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο μελαχρινος μουναρος, γνωμη μου, με τις γαλαζοπρασινες ματαρες εδω και μερες βρισκεται πλεον στο μαγαζι αυτο!!!Εχω την εντυπωση οτι ολοι την ξερουμε αλλα ο λογος που γραφω σημερα ειναι οτι μου εχει κανει εντυπωση η συνεχης ανοδος της διαθεσης της και η ποιοτητα των υπηρεσιων της!!!Παντα βεβαια ηταν καλη αλλα τις τελευταιες φορες που την επισκεφτηκα ή ψιλοπιωμενος θα ημουνα ή καπακι απο αλλη καταθεση θα πηγαινα!!!Οποτε καταλαβαινετε οτι συγκαταλεγομαι στους δυσκολους πελατες τις!!!Αυτο ομως δεν την πτωει καθολου οπως φαινεται γιατι παντα δινει τον καλο της ευατο χωρις καμια μα καμια δυσανασχετιση!!!Πολλα προκαταρκτικα, σαλιωμα απο πανω μεχρι κατω και φοβερη και δυνατη πιπα με μπολικο deep throat!!!Tα ανοιγματα της τρομερα οπως και η υπομονη της (μαζι μου χεχε!!!) και το καλυτερο απ'ολα ειναι η ωρα που αναλαμβανει δραση μολις παιρνει γραμμη οτι δεν τα βγαζω περα μαζι της!!!Εκει τα δινει ολα!!!Αυτες οι ματαρες οταν σε καρφωνουν την ωρα που παιρνει πιπα ειναι ολα τα λεφτα!!!
Η κοπελα πεντακαθαρη οπως και το μαγαζι, το διαπιστωσα χρησιμοποιωντας το ντους!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Αγνή
spoon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8
Πόντοι:
666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού