Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367786
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τωρα τι να λεμε ,οτι και να πουμε θα ειναι λιγο αλλα ας το προσπαθησουμε !!!
Μιας και οι καιροι ειναι χαλεποι ειπα να βρω κατι καλο ( σε CT ) και αφου το βρηκα εκανα τον διακανονισμο μου ( 200 για μια ωρα )και κινησα για το χοτελι που ηταν η κυρια !!
Η κυρια αξιολογη μπορω να πω αλλα με το που μπηκα η κυρια ειχε βγαλει την πινακιδα με το απαγορευτικο σημα ναι αυτην με το κοκκινο και την ασπρη γραμμη στην μεση !!!
Οχι αυτο οχι εκεινο ,οποτε την φιλησα στο μαγουλο και την εκανα !!!
Μιας και ημουνα στην Πλατεια του Οπλαρχηγου το πηρα με το ποδι για τον Βοτανικο μιας και ειναι κοντα και ειχε και ωραια μερα !!!
Στο Κ94 η Λιζα απορηφθηκε στο Κ6 η Μελινα απο την οποια ειχα πολυ προσφατες θυμισες οποτε πηγα στο Κ3 κατω οπου την στιγμη που εμπαινα σαλοναριζε το Βικακι με τον γνωστο αερα και ακολουθουσε το Νινακι με το προστυχο υφακι !!!
Τεσσερις συμπολεμιστες καθιμενοι και εγω ορθιος και τελευταιος !!!
Οι συμπολεμιστες δεν ηταν σιγουροι οποτε την εκαναν και μου αφησαν ολο το γηπεδο δικο μου χωρις βιασυνες και αγχη !!
Μεγαλο προγραμμα με το Βικακι και μετα απο συνενοηση ειπαμε να βαλουμε και μεσα το Νινακι μην νοιωθει μοναξια κατω αν και ειχε την παρεα της Λιτσας !!
Τα κοριτσια κολλανε παρα πολυ καλα μαζι σε σημειο που θα μπορουσανε να ειναι ζευγαρι εαν δεν ειναι ?
Εχω κανει Duo & Duo με τουριστριες και μπορω να πω πως οι δυο τους ευκολα τις παιζουν στα ισα !!
Οταν δε το Νινακι θα αρχισει να δινει και κουλουρι τοτε θα ειναι σιγουρα στις ΤΟΠ επιλογες !!
Να μην σας κουραζω με τα μεσα γιατι δεν γραφονται μονο εαν δοκιμασετε θα με καταλαβετε περι τινος προκειται !!
Αρχηγος η Βικυ υπαρχηγος η Νινα και μπαλαντερ η Μουρη μου !!
Εμεινε και ενα 50αρι για σουβλακια και μπυρες στην γωνια που ειναι Must μετα απο τετοιες καταστασεις για να ερθουμε στα ισα μας !!!

Αυτα τα ολιγα !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Kaloeros, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού