Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από μέρες είχα προγραμματίσει μια μπουρδελότσαρκα στις 06/05/2010. Επειδή όλη τη μέρα την είχα ελέύθερη, αποφάσισα να πάω το πρωί (για να έχει λιγότερο κόσμο). Από το σπίτι μου ξεκίνησα στις 10:45. Γύρω στις 13:00 έφτασα στο συγκεκριμένο ίδρυμα (προτού έρθω εδώ, είχα επισκεφτεί 5 με 6 studio στο Βοτανικό, αλλά από κανένα δεν έμεινα ιδιαίτερα ικανοποιημένος). Οι εξωτερικές σκάλες μου έβγαζαν την αύρα ενός εγκαταλελειμένου κτιρίου και όχι ενός σύγχρονου studio. Μπαίνω μαζί με έναν άλλο συναγωνιστή. Χτυπάω την πόρτα, ανοίγει η τσατσά και μας ρωτάει αν έχουμε ξανάρθει στο studio αυτό. Της απαντάμε και οι δυο "όχι". Κατόπιν μας λέει ότι η κοπέλα θα αργήσει λίγο και εξαφανίζεται (ευτυχώς ο εσωτερικός χώρος δεν θύμιζε σε τίποτα τον εξωτερικό). Αναμονή γύρω στα 15-20 λεπτά. Κατά τη διάρκεια της αναμονής, παρακολουθούσα την κλασσική ταινία (η οποία φυσικά δεν ήταν ο Λάκης ο Γλυκούλης). Όταν παρουσιάστκε η Λάνα, κατάλαβα ότι η αναμονή αυτή άξιζε τον κόπο. Ξανθό μιλφ από τη Ρωσία με λίγα περιττά κιλά (γεγονός που το εντάσσω στα προτερήματα). Είπα στον συναγωνιστή να περάσει πρώτος στο δωμάτιο, ώστε να απολαύσω το σεξ χωρίς βιασύνες και άγχος. Μετά από 2-3 λεπτά εμφανίστηκε η τσατσά και μου έδειξε το δωμάτιο. Της έσκασα τα 50 ευρώ και περίμενα. Όταν ήρθε η Λάνα, κατευθείαν της φόρεσα το βραχιολάκι και το ριγκάκι, που μου χάρισε μια φίλη μου από το Πανεπιστήμιο. Έγινε ο παρακάτω διάλογος:
ΛΑΝΑ: Πολύ ωραία αυτά τα κοσμήματα. Μου τα χαρίζεις;
ΤΑΚΗΣ: Ναι για τα 15-20 λεπτά που θα είμαστε μαζί.
Η Λάνα, τότε μου είπε να ξαπλώσουμε.
Κατόπιν έγινε ο εξής διάλογος:
ΤΑΚΗΣ: Σε χαίρομαι που είσαι λίγα χρόνια μεγαλύτερη. Δε με ενδιαφέρει πόσο είσαι. Δεν γουστάρω τα 18χρονα.
ΛΑΝΑ: Τι να σου κάνουν τα 18χρονα, δεν έχουν πείρα.
Εγώ τότε την αγκάλιασα, της χούφτωσα το βραχιολάκι και της είπα "Έτσι μωρό μου, θέλω αγάπη".
ΛΑΝΑ: Και εγώ τι θες να κάνω;
ΤΑΚΗΣ: Έχεις χρόνο;
ΛΑΝΑ: Ναι.
ΤΑΚΗΣ: Ωραία. Λέω αρχικά να χορέψουμε για να ανάψουν λίγο τα αίματα.
Τότε χορέψαμε για κανένα πεντάλεπτο αργεντίνικο ταγκό. Κατά τη διάρκεια του χορού την έτριβα με τον πούτσο μου (ο οποίος αξίζει να σημειωθεί ότι ήταν σηκωμένος) στο μουνί και στον κώλο της, ενώ αυτή φώναζε "ποπό μεγάλο λούτσο". Ταυτόχρονα την κρατούσα σφιχτά και από τα δυο τα χέρια (της χούφτωνα τα βραχιόλια και το ριγκάκι και φαντασιωνόμουν ότι χόρευα με την Πιπιλή στο Dancing with the stars). Μετά από τον αισθησιακό χορό, μου πήρε την κλασσική πίπα (με καπότα). Κατά τη διάρκεια του σεξ, εγώ ήμουν ανάσκελα και αυτή μπρούμυτα. Η κατάθεση έγινε στο μουνί της σε κλάσματα δευτερολέπτου. Τέλος, χεράιτησα την τσατσά και έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
65
Πόντοι:
1.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού