Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφτηκα το συγκεκριμενο studio την πρωτομαγια το απογευμα(γυρω στις 6)και τα πραγματα λογω της ημερας αλλα και της ζεστης ηταν αρκετα χαλαρα...Τελος παντων,μου ανοιξε η πολυ ευγενικη τσατσα η οποια μου επιβεβαιωσε την παρουσια της Ρεας μιας σχετικα νεας στο χωρο κοπελας με αρκετα καλες κριτικες στη μεχρι τωρα καριερα της....
Σε λιγο κατεφθασε και η κοπελα η οποια διαθετει ωραιο σωμα με μικρο μεν αλλα στητο βυζακι,ωραια οπισθια και προσωπο μετριο προς καλο...
Αυτο ομως που σιγουρα κανει αυτη την κοπελα να σε κερδιζει ειναι η κοινωνικοτητα της,η ευγενεια και η προθυμια της να κανει οτι ειναι δυνατο για να περασει ο πελατης καλα!
Αποφασισα να παρω το απλο προγραμμα και μπαινοντας στο δωματιο το κοριτσι , αφου ξαπλωσε, εδειξε διαθεση να κανει μαζι μου μια ωραια κουβεντουλα ρωτοντας με για μενα,αν ειχα πληροφοριες γι'αυτη κλπ.
Γενικα,εδινε την εντυπωση οτι της αρεσει και η προσωπικη επαφη και επικοινωνια με τον πελατη πραγμα που εκτιμησα ιδιαιτερα...
Το συνθημα για την εναρξη της μαχης εδωσε η ιδια λεγοντας μου οτι ηρθε η ωρα να δω και γω ποια ακριβως ειναι η Ρεα...
Ξεκινησε με ωραια προκαταρτικα(ρουφηγματα φιλακια κυριως σε στηθος και λαιμο)και για τη συνεχεια στοματικο (το οποιο βρηκα ιδιαιτερα απολαυστικο)με ελαχιστη χρηση χεριων,αρκετα deep throats,και οσο επρεπε χρηση δοντιου).Λογω της ποιοτικης και επιμονης δουλειας της δεν μπορουσα παρα να τη διακοψω για να τη δω και στα αλλα..
Για τη συνεχεια,γυρισμα στα τεσσερα οπου ομολογω οτι το στησιμο της ηταν ιδιαιτερα καλο διευκολυνοντας τη διεισδυση(Ωραια και η θεα των οπισθιων!!)και τελος ιεραποστολικο οπου ηρθε και το τελος...
Πριν την αναχωρηση ξανα κουβεντουλα σε πολυ φιλικο και εγκαρδιο κλιμα..
Γενικα,ηταν μια ομορφη και χαλαρωτικη εμπειρια με μια κοπελα που τιμα τη δουλεια της,συμμετεχει ενεργα και προθυμα στη διαρκεια της και βλεπει τον αλλον οχι μονο σαν πελατη αλλα και σαν φιλο...
Ρεα,οπως σου υποσχεθηκα,εγραψα για σενα οχι μονο επειδη ευγενικα μου το ζητησες αλλα και επειδη το αξιζεις!!!Να εισαι παντα καλα!!

ΥΓ L.G.O τελικα τα ψιλοκαταφερα και χωρις εσενα αλλα να θυμασαι οτι με σενα μαζι εχει παντα αλλη χαρη.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2010
Όνομα κοπέλας
Ρέα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού