Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155577
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρκετά αργά, κατά τις 3 τα ξημερώματα, ετίμησα τη κοπέλα που λέγεται Νικόλ. Η κοπέλα είναι πουτάνα από τη στιγμή που έρχεται να παρουσιαστεί στο σαλόνι, έως και τη στιγμή που αποχωρεί από το δωμάτιο. Μαύρο μακρύ μαλλί, ενισχυμένα 4άρια βυζόμπαλα, καλοσχηματσμένο κορμί, όμορφο πρόσωπο, μέση δαχτυλίδι που λυγάει κάργα. Στο απλό πρόγραμμα των 50€, ηρθε με επιθετική διάθεση στο δωμάτιο, έβγαλε ότι κάλυπτε επίμαχα σημεία, και διατήρησε κάποια διχτυωτά καλτσόν κλπ. Πολλά προκαταρκτικά στα όρθια, με ερωτισμό που πραγματικά ξεσηκώνει (Να σημειώσω ότι είχα κατεβάσει 4-5 ουισκάκια πριν και το βραδάκι είχα επισκεφθεί τη γειτονιά της Φύλής). Κατόπιν είχαμε μια καλή πίπα, χωρίς κάτι εξαιρετικό. Επί τω έργω, ένιωθα ότι είχα στα χέρια μου μια πόρνη (και όχι τσουτσέκι) και τη ξέσκιζα. Δυνατοί ρυθμοί, αρκετές στάσεις, καλό σεξ. Στο τελείωμα γύρισε και μου τον πήρε στο στόμα, για να με στείλει ακόμα περισσότερο. Μετά από καιρό ένα άξιο 50άρι. Στον αποχαιρετισμό μου δήλωσε ότι γουστάρει πολύ το σεξ. Φυσικά το είχα ήδη καταλάβει, γιατί δεν είχα κουράγιο να βγω στην έξοδο... Να συμπληρώσω ότι στο χώρο ύπηρχε και μια άλλη κοπέλα η οποία παρουσιάστηκε πρώτη (ξανθιά, κοντό καρέ σπαστό μαλλί, λεπτή) της οποίας δεν συγκράτησα το όνομα. Ο χώρος καθαρός και νοικοκύρεμένος. Η υπηρεσία διακριτική και ευγενής. Η πρόσβαση άνετη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
0
Πόντοι:
2.067
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού