Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351793
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την είχα ξεχωρίσει σε πρόσφατη τσάρκα .
Η Βικτώρια είναι μια νεαρή κοπέλα με κόκκινα σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους. Σφιχτό κωλαράκι, στήθος από σιλικόνη. Ωραίο σώμα που το διακοσμούσαν δυο τατουάζ, ένα στο δεξί μπράτσο και άλλο ένα στην πλάτη κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης.

Στο γνωστό γαλάζιο δωμάτιο, μετά από αρκετή ομολογουμενως ώρα αναμονής, έρχεται χαμογελαστή.
-Συγνώμη που περίμενες μου είπε. Σε άπταιστα Ελληνικά.
-Ελπίζω να άξιζε τον κόπο της είπα «με νόημα»….

Χαμογέλασε και δεν με διέψευσε. Άρχισε με πολύ καλά προκαταρκτικά, φιλώντας με στο στήθος και χαϊδεύοντας ταυτόχρονα την «ευαίσθητη περιοχή». Συνέχισε με γλειψίματα στον λαιμό και τα αυτιά μου και κάποια π[πεταχτά φιλάκια στο στόμα.
Ανάλογη περιποίηση και απο πλευράς μου για αρκετό διάστημα.
Αλλαγή στάσης προκαταρκτικών μπορώ να πω, (περίπου σαν να κάναμε 69) έτσι ώστε να έχω απόλυτη πρόσβαση στο «γατάκι» της, και χωρίς να δυσανασχετεί με τις «δακτυλοσκοπήσεις» μου συνέχισε το γλείψιμο στην κοιλιά, τα @@κια και την υπόλοιπη περιοχή.
Τοποθέτηση προφυλακτικού για ένα πολύ καλό στοματικό. Άψογη χρήση της γλώσσας, deep throat, ελάχιστη χρήση χεριών.
Αρκετές εναλλαγές στάσεων στο sex, με αρκετα καλή συμμετοχή, σφιχτές αγκαλιές, αναστεναγμούς, γλειψίματα, φιλάκια και βογκητά.
Διακοπή του sex, στοματικό και μετά πάλι sex σε άλλες στάσεις.
Με νέο εξαιρετικό στοματικό και περιποίηση στα @@κια ηλθε το τέλος.
Έκατσε δίπλα μου, μιλήσαμε για μερικά λεπτά, μου είπε κάποια πράγματα γι΄αυτην.
Με φίλησε, με ευχαρίστησε και έφυγε.

Δεν φανταζόμουν ότι θα ήταν τόσο καλή, πριν μπω στο δωμάτιο. Πραγματική αποκάλυψη. Τρυφερή, με καλή τεχνική, «γνώστης του αντικειμένου», υπομονετική χωρίς κανένα ίχνος βιασύνης, παρόλο που δεν έκατσα και λίγο στο δωμάτιο.
Η Βικτωρία από την Σιβηρία αποδείχτηκε αρκετα θερμή….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού