Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρασκευή βράδυ και ψάψνω στα site να βρώ την κατάλληλη για να με στείλει στον ουρανό!
Βλέπω οτι στην Σ.Πάτση δουλεύει η Αμάντα και είπα να δοκιμάσω την πολυσυζητημένη αυτή κοπέλα.
Μπαίνω λοιπόν το αμάξι και παρκάτω ακριβώς απέναντι απο το studio.Μου ανοίγει η κυρία του μαγαζιού και με υποδέχεται με χαμόγελο.Περιμένει ήδη ένας συναγωνιστής στο σαλόνι και άλλοι 2 στα δωμάτια....Και ξαφνικά................Βγαίνει η Αμάντα!!!Τι πλάσμα είναι αυτό????Χαμογελαστό....και τέλειο απ`όλες τις απόψεις....Χαιρετάει και φεύγει.....Η κυρία του μαγαζιού,μου λέει να περάσω στο δωμάτιο άν και ήταν άλλος πρίν απο εμένα (σορρυ φίλε ;) )...Δίνω τα 70 γιούρια για 69 και μπαίνω....Γδύνομαι και περιμένω....
Μετά απο κάνα δεκάλεπτο,ήρθε η σειρά μου....Μπαίνει η κοριτσάρα μέσα και με χαιρετάει με ένα πεταχτό φιλί και ένα ζεστό χαμόγελο....Ανταλλάζουμε φιλοφρονήσεις και εντυπώσεις και αρχίζει να με φιλάει στο στήθος..στο λαιμό......παντού!!!Σύντομα αρχίζει ένα στοματικό με πολύ γλύψιμο στα @@ και με άριστη τεχνική....Την γυρίζω ανάσκελα και αρχίζω κι εγώ την περιποίηση στο υπέροχο τιγράκι της....Αφού έχω αρχίσει να νιώθω ήδη ανεβασμένος,ξεκινάμε το έργο με εμένα απο επάνω.....Το βλέμμα της ήταν τόσο ερωτικό....η φωνούλα της τόσο υπέροχη...προπαθούσα με νύχια και με δόντια να κρατηθώ......Δυστυχώς όμως,μετά απο 10 λεπτά,τελείωσα,φιλώντας την παράλληλα στο λαιμό...
Δε θα θα μείνω τόσο στην πράξη όσο στην ίδια την κοπέλα....Ειλικρινα είναι πάρα πολύ καλή όπως σίγουρα πολλά κορίτσια του χώρου...Το σημαντικό όμως είναι οτι φαίνεται να απολαμβάνει αυτό που κάνει και να τα δίνει όλα για να σε ευχαριστήσει..Δε βιάστηκε καθόλου και μάλιστα αφού τελειώσαμε,μείναμε κανα πεντάλεπτο και τα λέγαμε περι ανέμων και υδάτων....

Οι βαθμολογίες είναι οι ανώτερες που επιτρέπεται να βάλω..άν είχα τη δυνατότητα,θα έβαζα σε όλα δέκα εκτός απο την έλλειψη νιπτήρα (υπάρχουν όμως μωρομάντηλα και αντισηπτικό)

Αμάντα μου,με κέρδισες απο την πρώτη φορά.Την επόμενη φορά θα έρθω λιγότερο κουρασμένος και θα μείνω περισσότερη ώρα μαζί σου.Σε λάτρεψα !!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού