Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Τετάρτης μετά το σχόλασμα πέρασα μία βόλτα απο φυλής και έπεσα πάνω στο συγκεκριμένο σπιτάκι.
Άφησα απέξω το μηχανάκι και χτύπησα το κουδούνι.
Με υποδέχτηκε μια ολίγον βαριεστημένη κυρία και έκατσα στο σαλόνι με τον υπόλοιπο κόσμο.
Μετά απο μία μικρή αναμονή κατέβηκε τις σκάλες η κοπέλα γελαστή γελαστή και πλέον κουνιστή.
Προγράμματα πολλά και διάφορα απο 69 μέχρι μασάζ και κωλαράκι.
Μπήκα λοιπόν στον πειρασμό για επιτόπια έρευνα.
Πέρασα στο δωμάτιο το οποίον πέρα απο καθαρό ήταν και πολύ καλά εξοπλισμένο με ντουζιέρα νυπτήρα κτλ
Περιμένοντας και εκεί γιατι πρίν απο εμένα η κοπέλα πήγε σε άλλον χάζευα την τσόντα καπνίζοντας.
Πάνω που είχα ξεχαστεί ακούστηκαν βήματα και άνοιξε η πόρτα, το μωρό κατεύθασε και αμέσως πέταξε τα βυζία της έξω λίγο απ τη τσόντα λίγο που είμουν απο πρίν καβλομένος πετάχτηκα και άρχισα να της τα χουφτώνω και να τα πιπιλάω ενώ αυτή άρχιζε να μου πασπατεύει το πούτσο.
Με ξάπλωσε τελείος κάτω και άρχισε να με τρομπάρει δυνατά ενω αργά αργά έβγαλε το βρακάκι της και με καβάλησε 69 μένοντας μαλάκας χαζεύοντας το πανέμορφο μουνάκι της.
Της ζήτησα να αναίβει απο πάνω μου οπου την πήρα για λίγο μέχρι να τη γυρίσω στα 4 και να της το καρφώσω στο κωλράκι της, εκεί οι πιέσεις ήταν μεγάλες και σχεδόν τάκα τάκα άδειασα μέχρι τέλους μένοντας λίγο μέσα της μέχρι να πέσει και η τελευταία σταγονίτσα.
Λίγο πλακίτσα μετά μαζί της με τη κατάσταση μου (λαχανιασμένος/ιδρωμένος) και το μωρό απεχώρησε αφήνοντας με να κάνω ένα ντουζάκι για να φύγω σαν άνθρωπος.
Χαλάλι τα 100 που της έσκασα για το πρωκτικό τα πέρασα γαμάτα, πολύ γκάβλα!
Η τσατσά δεν μπήκε ούτε καν στο κόπο να με χαιρετήσει φεύγοντας μιάς και απ ότι άκουσα έβλεπε τηλεόραση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού