Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για το στουντιο καθαρο οπως παντα και αψογο , (μεχρι κ το νερακι που ζητησα ηταν δροσερο Χαμόγελο ) κατάφερα να παω σήμερα 14/04/2010 να επισκεφτω την Αμαντα κατα τις 16:15 αν και ηθελα να πηγαινα πρωι πρωι.
μπήκα έκατσα μου σερβιρε η υπηρεσια το νεράκι και αναμονή της Αμάντας της οποίας ειχα δει μόνο φωτο, δεν αργησε μπηκε γεμάτη ζωντανια , χαμόγελα πλακίτσα,κορμι ομορφο στήθος όπως το ήθελα, χωρίς καμμία μα καμμία βιασύνη και καθώς τα είπαμε για την γνωριμία αρχισε απαλα απαλα να με χαιδευει να με φιλαει , μιλάμε τρελάθηκα λές και εισαι με την κοπέλλα σου ετσι ενιωσα και μου θυμίζει παρα πολυ την Πάολα (που σταμάτησε)σε όλα στο ναζι στα χάδια στο γλυψιμο στα @@, τι να πω αλλο να λές και αλλο να το ζείς . ΑΑΑ ξέχασα πήρα το απλό πρόγραμμα των 50 αλλα τελικά μάλλον πολλαπλών στάσεων ηταν Χαμόγελο μιλάμε η κοπέλλα ξέρει να σε φτιάχνει , ξέρει να σου ανάβει φωτιές και το κυριώτερο ξέρει και να τις σβήνει, υπομονετική και ακούραστη και εδειχνε να το απολάμβάνει τι απο πάνω μου έκατσε τι ιεραποστολικα τι στα 4 και 14 να είχε θα στο έκανε , πονηρές ματιές συνέχεια χαδια συνέχεια φιλιά συνέχεια , εγω χαίδευσα ολο της το κορμί και στα κρυφά και στα φανερα αλλα και στα αποκρυφα, μιλάμε εζησα το κάτι άλλο , παααααρα πολυ καλή σε όλα και ειδικώτερα στο στοματικό που με τρελαίνειιιι και ειδικά τα βλέμματα που εριχνε σε όλες τις φάσεις, μετα το πέρας κάτσαμε και για λίγη κουβεντούλα. πέρασα υπέροχα και σίγουρα θα την ξαναεπισκεφτω. στην βαθμόλογια θα έβαζα σε όλα αριστα αλλα το σύστημα δεν τα δέχεται. αξιζαν τα 50 Μπράβο!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού