Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη ΄13.04.10 κατά την 1:30. Προηγουμένω είχα περάσει από καμια 10ρια studio χωρίς να βρώ κάτι αξιόλογο. (Στο 16 ήταν μια συμπαθητική όπου η λαλίστατη τσατσά είπε ότι με 110€ έκανε ελεύθερο στοματικό και 69 αλλά όταν της αντιπρότεινα 100€ αρνήθηκε και αυτό με χάλασε). Η Βίκη έχει 3αρι βυζί σιλικονάτο (πολύ καλή δουλειά) Με 70€ έκανε ελέυθερο και 69.
Μπήκε ζητώντας μου συγνώμη για την καθυστέρηση μετά από 40΄. Αφού μέ σκούπισε με μαντηλάκι ξεκίνησε μια καλούτσικη πίπα χωρίς χέρια. όταν αρχισα να την γλείφω την ένοιωσα ότι της άρεσε. Βέβαια μου είπε προκαταβολικά να μην αδειάσω στο στόμα της γιατί θα κάνει εμετό. Μετά από λίγη ώρα φόρεσε το σκούφο με το στόμα της χωρίς να σταματήσει και μου ζήτησε να την καρφώσω. "με τέτοια καύλα που έχω καυλιάρη δεν χρειάζεται κρέμα μου είπε." Σταδιακά ήθελε όλο και πιο έντονα να την σφυροκοπάω μέχρι που λίγο πριν φτάσω άρχισε να χαιδεύει την κλειτορίδα της και να φωνάζει. Αυτό λειτούργησε καταλυτικά σε μένα και τελείωσα. Μού ζήτησε να της χαιδέψω το γατάκι ένω αγκομαχούσε ακόμα.
Συμπερασματικά ήταν καλή εμπειρία και σκοπεύω να την επαναλάβω την επόμενη βδομάδα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Βίκα
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
6
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού