Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Kαλησπερα, για το συγκεκριμένο στουντιο δεν εχω να πω τιποτα διότι ειναι αψογο σε ολα !! περιβαλλον καθαριοτητα, τσατσα, περασα 9/4/2010 απο το στουντιο ηταν η βικτωρια απλα ειδα τις φωτο μου αρεσε και ετσι πηγα μονο για εκεινη.
αν και πηρα το απλο προγραμμα (ειμαι ευκολος ανθρωπος,αλλα και λογω κρισης) περασα καλα, μονο και μονο που ειχα διπλα μου αυτο το πανεμορφο πλασμα.ειμουν τυχερος πηγα νωρις και δεν ειχε κοσμο , οποτε ηρθε αμεσως, μια πανεμορφη πανυψηλη κοπελλα με τελιο κορμι, παρα πολυ ζεστη μιλησαμε λιγο στην αρχη για να σπασει ο παγος , δεν βιαστηκε καθολου μα καθολου και αυτο μου αρεσε παρα πολυ, μπορω να πω οτι ειναι απο τους πιο ζεστους ανθρωπους στο χωρο που εχω γνωρισει,οσον αφορα το σεξ περασα παραπολυ καλα διοτι την αισθανθηκα αρκετα διπλα μου αφου ειχε σπασει τον παγο με την κουβεντουλα και αυτο το πανεμορφο χαμογελο που δεν σταματησε να μου δειχνει και το εκανε επειδη το ενιωθε δεν ηταν καθολου προσποιητο,τι να πω βεβαια για το τελιο κορμι που μονο που το νιωθεις να σε ακουμπαει σε πιανει ταραχη ειναι φωτιααα,
ελπιζω παντα να κανετε τετοιες επιλογες ειναι πολυ ζεστος ανθρωπος , μερικες φορες δεν ειναι μονο σεξ απλα ο τροπος που εχει ο αλλος να σε προσεγγισε και η βικτωρια αυτο το εχει , πιστευω βεβαια οτι ειναι και ο τροπος που θα την αντιμετωπισεις και εσυ αν την σεβαστεις σε σεβεται και με το παραπανω. τα χρηματα που εδωσα πιστευω οτι ηταν ενα τιποτα σε αυτο που εζησα , σιγουρα θα ξαναπαω και συντομα να την χαρω οσο βρισκεται εδω.

υγ: οταν επεστρεψα μπηκα και εγραψα λιγες κουβεντες να ευχαριστησω το στουντιο και ειδα μερικες ασχημες κριτικες για την Βικτωρια και μπορω να πω οτι στεναχωρηθηκα γατι πιστευω οτι αξιζει και αξιζει πολλλλλλλααααα.

βικτωρια εισαι σουπερ
και θα τα πουμε συντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού