Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825569
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο ναό του έρωτος γύρω στις 2:00 κατόπιν συνεννοήσεως & με την "ιέρεια" Άντζελα. Για το χώρο & την προσβασιμότητά του έχω μιλήσει πολλάκις οπότε δε θα τα επαναλάβω. Μπαίνω μέσα, ούτε ψυχή, καλό για 'μένα αυτό. Τσεκάρω ότι όντως δουλεύει η Μαρίνα, δίνω στα γρήγορα το 100άρικο που ήμουν αποφασισμένος εκ των προτέρων να δώσω & ανεβαίνω τις σκάλες για το δωμάτιο 3. Γδύνομαι, τον παίζω λίγο με την πολύ καλή τσόντα που έπαιζε στο δωμάτιο εκείνη τη στιγμή & μετά από αρκετούτσικη ώρα ανεβαίνει στο δωμάτιο το τούμπανο Μαρίνα! Η Μαρίνα είναι μελαχροινή, ψηλή, νταρντανοειδές, πρόσωπο έκφυλο με καταπληκτικές χειλάρες & γλυκό ταυτόχρονα, μεγάλο στήθος σιλικονάτο άσχημο εμφανισιακά πλην όμως σαν φυσικό άμα το πιάσεις, πιασίματα παντού, ωραία πατουσάκια & το κυριότερο ΚΩΛΑΡΑ πληθωρική, προσωπικά έπαθα ψύχωση. Γενικά έχει 2-3 κιλάκια παραπάνω, τα οποία αν κρίνω από παλιότερες φωτογραφίες πρέπει να έχει αποκτήσει τώρα τελευταία, άλλα σίγουρα το πακέτο που είναι όλα σε... -άρα σίγουρα σε αποζημιώνει! Μετά από αρκετές φιλοφρονήσεις από μεριάς μου προχωράει σχετικά αμήχανα στα προκαταρκτικά τα οποία διήρκησαν λίγο & στη συνέχεια αρχίζει να γλείφει τα μπαλάκια. Συνεχίζει με μια αρκετά καλή πίπα ίσως όχι τόσο τεχνική αλλά παθιάρικη άνευ προφυλακτικού η οποία διήρκησε πολλή ώρα. Στη συνέχεια της είπα να γυρίσει σε στάση 69 & ζαλίζομαι με την τουρλωμένη κωλάρα της μες τη μούρη μου. Της γλείφω τα χοντρά μουνόχειλα (πολλή σημαντική λεπτομέρεια) & με 2-3 ρουφηξιές του πούτσου μου από μεριάς της της λέω να σταματήσει γιατί ήμουν έτοιμος να χύσω & συνεχίζω να τη γλείφω ενώ εκείνη μου γλείφει τα μπαλάκια. Πάει πάλι να μου ρουφήξει τον πούτσο, πάλι η κάβλα στο κόκκινο. Οπότε τη γυρνάω & τη γλείφω μόνος μου ενώ παράλληλα της χούφτωνα τις βυζάρες. Κατόπιν της ζητάω ισπανικό όπου & κάναμε σε δύο στάσεις, μία ξαπλωτή αυτή & μία αυτή καθιστή κι εγώ όρθιος. Ακολουθεί ποδομαλακία. Προχωράμε στη συνέχεια στο γαμήσι, πρώτα αυτή από πάνω. Στη συνέχεια την ξεσκίζω ιεραποστολικά & στα καπάκια πισωκολλητό όπου χούφτωνα με πάθος τα τεράστια κωλομέρια της. Τραβιέμαι κάποια στιγμή & αρχίζω να τις δαγκώνω ελαφρά τον κώλο, σαν άψογη επαγγελματίας που είναι δεν προέβαλε καμία αντίσταση. Της ξανακάνω ένα γλειφομούνι, της λέω να ξαναγυρίσει ανάποδα & την αρχίζω πάλι στα πισωκολλητά & αμέσως μετά μπαίνω επιτέλους στην πολυπόθητη κωλάρα της, αρκετά σφιχτή στην αρχή. Στη συνέχεια πάλι απ' τον κώλο στο πλάι, απ' τον κώλο ενώ αυτή είναι πάνω μου & με γυρισμένη την πλάτη, όλα αυτά αδιαμαρτύρητα από μεριάς της & ενώ είχα ήδη ιδρώσει απ' την ένταση. Τελικά, μη θέλοντας να δώσω τέλος σ' αυτό το υπέροχο γαμήσι, την ξαναβάζω μπρούμυτα & αρχίζω να της σφυροκοπάω τον κώλο ενώ παράλληλα με λίγη πίεση προσπαθούσα να την πείσω να χύσω πάνω στον κώλο της χωρίς καπότα. Τελικά δέχτηκε & τη στιγμή που ένιωθα ότι ήμουν έτοιμος να χύσω τον τραβάω, πετάω την καπότα & μετά από λίγα δευτερόλεπτα χύνω θριαμβευτικά πάνω στην τουρλωμένη κωλάρα της καταβρέχοντάς τη & τρίβοντάς τη με το καβλί μου. Γι' αυτό το τελείωμα της είμαι πραγματικά ευγνώμων Χαμόγελο Μετά από ένα σύντομο ντουζάκι έφυγε απ' το δωμάτιο χαιρετώντας λίγο τυπικά... Τελικά στη σχέση απόδοσης - τιμής βάζω 10 γιατί παρά το γεγονός ότι είναι λίγο ψυχρή χωρίς να κάνει πολλές ζουζουνιές όπως κάνουν η Νανά ή η Τζένη π.χ. που είναι αυθεντικά GFE, είναι άψογη επαγγελματίας καθοδηγούμενη αδιαμαρτύρητα απ' τον πελάτη, πράγμα πολύ σημαντικό. Εννοείται ότι θα ξαναπάω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού