Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824760
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη ξημερώματα Τετάρτης 07/04 κατά τις 4.30, στο studio - στολίδι της οδού της αμαρτίας.Πάρκινγ πολύ εύκολα μόλις 10 μέτρα μακρυά,λόγω του προχωρημένου της ώρας.Στη βάρδια η Σουζάνα.Η ευγενική κυρία μου ανέλυσε πλήρως τα προγράμματα και η όμορφη κοπέλα δεν άργησε να βγει στο χώρο υποδοχής.Παρέα με ένα φιλαράκι μου είμασταν και οι μοναδικοί πελάτες στο χώρο.Βλέποντας τη Σουζάνα δεν χρειάστηκε να σκεφτώ κάτι περισσότερο και αμέσως καταθέτω τον οβολό μου στην κυρία της υπηρεσίας η οποία και με οδήγησε στο δωμάτιο.Μετά από μηδενικό χρόνο αναμονής μπαίνει στο χώρο κι η Σουζάνα.Αυτό που με ενθασίασε και θα ήθελα να μεταφέρω είναι ότι μιλάμε για Επαγγελματία.Δεν έχω μεγάλη εμπειρία στο χώρο και αν και αρκετά κομπλαρισμένος στην αρχή, η Σουζάνα με "πήρε από το χέρι" και με έκανε να νοιώσω λες και ήμουν με την κοπέλα μου.Κανένα σημάδι βιασύνης και επιμονή μέχρι να έρθει το επιθυμητό.Δεν θα ήθελα να μπω σε πιο πικάντικες λεπτομέριες ,απλά να τονίσω ότι η συνάντηση μου ,μου άφησε μια πολύ γλύκια γεύση και σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω!Η κοπέλα τιμά και με το παραπάνω το κάθε ευρώ καθώς και από υπηρεσίες ήταν άψογη.Επίσης μη ξεχάσω να αναφέρω για το χώρο ο όποιος ήταν πολύ ερωτικός και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ πράγμα που δείχνει ότι γίνεται καλή δουλεία.Η βαθμολογίες μου θα ήταν υψηλότερες αλλά δεν μου επιτρέπεται ακόμα.Αύτα από εμένα....και πολλά φιλάκια Σουζάνα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2010
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού