Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 344 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 263327
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από καιρό «είχα βάλει στο μάτι» την Γιάννα, βλέποντας φωτογραφίες από το site του studio.
Μετά από clubbing με την παρέα μου, τηλεφωνικό scouting και αφού έμαθα ότι εδώ θα είναι η Γιάννα κατέφθασα. Πρωτοφανές για την περιοχή, αλλά parking ακριβώς έξω από την πόρτα.!!!!
Μιας και το κορίτσι ήταν στο δωμάτιο, εγκάρδια κουβέντα με την ευγενεστατη υπηρεσία περί ανέμων και υδάτων.
Η Γιάννα είναι μια νεαρή κοπέλα, Ρωσίδα, Ξανθιά με σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, πλούσιο φυσικό στήθος, ωραίο σώμα και θυληκες καμπύλες και την ανάλογη περιφέρεια. Μου άρεσε σαν παρουσία και πέρασα στο μικρό δωμάτιο.
Πολύ φιλική είσοδος, με καλησπέρισε/καλημέρισε μιας και η ώρα ήταν ήδη 4:00 και άρχισε το «έργο».
Πολύ τρυφερά προκαταρκτικά, με φιλιά και γλειψίματα στον λαιμό μου. Χάδια σε όλο μου το σώμα, και συνέχεια με πιπίλισμα στο στήθος μου. Προκαταρκτικά σε αρκετή χρονική διάρκεια, με ταυτόχρονη ανταπόδοση όσο μπορούσα και από πλευράς μου, μην μπορώντας, να κάνω πολλά πράγματα γιατί γαργαλιόταν.
Παρόλα αυτά τα δεχόταν για να μου «κάνει το χατίρι» κάτι όμως που σταμάτησα αμέσως μόλις το κατάλαβα ότι την ενοχλούσε.
Αρκετά δεκτική όμως στα πιπιλίσματα στο πλούσιο στήθος της κάτι που φαινόταν να απολαμβάνει.
Αρκετά καλό το στοματικό της. Ασχολήθηκε με όλη την περιοχή, καραμελωμα στα @@κια. Και το κυρίως στοματικό της ήταν υψηλού επιπέδου. Χωρίς καθόλου χέρια, αισθησιακό, βαθύ ενίοτε, με πολλή καλή τεχνική.
Ανέβηκε επάνω μου και ξεκινήσαμε την «διαδικασία» Πολύ καλή συμμετοχή, και ιδιεταιρα στην στάση του λωτού που ακολούθησε, έδειχνε να της αρέσει αρκετα, μιας και αναστεναγμοί της και τα βογκητά της έμοιαζαν πέρα για πέρα αληθινά, και οι αγκαλιές της γινόντουσαν πιο σφιχτές.
Ακόλουθε ιεραποστολικό και το τέλος γράφτηκε στα τέσσερα.
Χαμογελαστή, ντύθηκε, λίγες κουβέντες και σύντομη αποχώρηση..

Μια ακόμα φορά που το ένστικτο μου δεν με πρόδωσε. Η όλη συνεύρεση διαδραματίστηκε σε αρκετα gfe κλίμα, και η Γιάννα ήταν μια αρκετα καλή περίπτωση. Όμορφη κοπέλα για το γούστο μου τουλάχιστον, αρκετα πρόθυμη, φιλική, με καλή τεχνική με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2010
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού