Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως λεει και ο τιτλος Περασμενα Μεγαλεια για το συγγεκριμενο στουντιο...βλεπω την κοπελα μικρη σε ηλικια ντροπαλη στο να εκθεσει τον εαυτο της ξανθια αδυνατη με φυσικες βυζαρες ημισκληρες τουμπανο, συννενοηση στα Ελληνικα,ειχε λιγο κινηση και περημενα να αδειασει δωματιο στο οποιο μπηκα χωρις να εχει γινει καποια προετοιμασια απο την τσατσα ποιο πριν, τι προετοιμασια ουτε σεντονια δεν εχουν στα κρεβατια! στο συγγεκριμενο παντως δωματιο που μπηκα στρογγυλο κρεβατι χωρις σεντονι. Ακυρο τελειως οπως και Ακυρο στο δωρο που ζητησε η τσατσα λογο Πασχα και καλα! Τι εκανε για να αξιζει δωρο? Που ειπε μας ειπε τις τιμες και τα προγραμματα?? Η μηπως συγηρησε το δωματιο?? Τεσπα, μπηκα μεσα και περημενα την κοπελα οπου ηρθε φορουσε ενα κοκκινο κορμακι με μαυρες μποτες, ανασηκωσε το κορμακι και δεν το εβγαλε παρα το σκαλωσε στην μεση της, αν και δεν ειχα στηση αφου χαδακια δεν προσφερε περασε την καποτα στην σταφιδα και πηρε και τετοια θεση χωρις να μπορω να ποιασω τιποτα παρα μονο το ενα βυζι της, βαρεσε αρκετα η πιπα της μετρια μονο το κεφαλακι εβαζε μεσα...εκκινηση απο κατω οπου ανοιξε τα ποδια της διαπλατα λες και θα κανει σπαγκατο οπου αντικρυσα το ποιο ασχημο μουνι στην ζωη μου!!! Μαυρο με μεσαιου μεγεθους χιλια.! Τεσπα-2 μπηκα μεσα αλλα απο το πολυ το βουτηρωμα με δυσκολια καταλαβαινα που τον εχω και πως τον εχω!...φιλακια στο λαιμουδακι της και στα βυζακια της και σποντα εαν θα ανεβει απο επανω, περημενα να πει τα κλασικα δεν ανεβενω στο απλο αλλα ανεβηκε σε καρεκλατο στυλ βαζοντας κοντρα τα χερια της στο στρωμα και εγκλωβιζοντας μου τα χερια, να μην μπορω να ποιασω τα βυζακια της... εκει με αφτιαξε λιγο αλλα την ειδα να κουραζετε και προσπαθησα να την γονατισω για να αναλαβω δραση εγω αλλα κολησαμε καπως και κατεβηκε περνοντας την ποιο ακυρη σταση στα τεσσερα, τα ποδια της τα εβαζε οπου να ναι με εμποδισε αισθητα να αναπτηξω ρυθμο, σηκωνε και την λεκανη της ψηλα και μετα βιας τον κρατουσα να μην μου βγαινει, αφου ειδα και απο ειδα τελειωσα, αυτη σηκωθηκε χερετησε και εφυγε ημιγυμνη αφου ουτε καθησε να φτιαχτει λιγακι...
Τεσπα-3 το κοριτσι η γνωμη μου δεν αξιζει να κανει αυτη την δουλεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.312
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού