Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288282
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετά το ντέρμπυ και την γκολάρα του μάτ αποφάσισα ότι έπρεπε να περασω από εκεί..Είχα μιά πληροφορία από συναγωνιστή ότι μιά γαλλίδα εμφανίστηκε πρώην στρίππερ στ ίδρυμα της ηλία ηλιού και μή μπορώντας να αντιδράσω σε μιά τέτοια πρόκληση είπα μέσα μου..."τώρα πάρτην".Η συγκεκριμένη κορασίδα είναι όντως γαλλίδα και εργαζόταν τα τελευταία 3 καλοκαίρια στην χαλκιδική και συγκεκριμένα στο club le cabaret της καλλιθέας χαλκιδικής,παράρτημα του εκ θεσσαλονίκης εδρικού-κεντρικού.Την είχα άχτι εκεί επειδή είχε φοβερά δυνατό κοντοπουτανίστικο κορμί με ωραία κωλάρα και φάτσα σκληρή για γαλλική τσόντα με αξύριστα αιδοία.Πολύ brutal καταστάσεις δηλ..Ήμουν 99% σίγουρος από την περιγραφή του συναδέλφου ότι θα ήτο αυτή...και όντως ήταν αυτή.Μου ανοίγει την πόρτα η τριγγετοτσατσά δεικνύοντάς μου την αλλαγή καθεστώτος στο ίδρυμα μετά από το πραξικόπημα του στρατηγού τριγγέτα.Βλέπω την μεριλύν η οποία βέβαια δε με θυμόταν και παίρνω το πρόγραμμα των 100 ευρώ για sex show.Μόλις μπαίνει την αναφωνώ με το στριπτηζιακό της όνομα όπως την προσφωνούσε ο μαύρος dj του ιδρύματος της χαλκιδικής και πάγωσεεεεεεεεεε!Δε χλώμιασε...απλά πάγωσε και άρχισε να λέει ότι δεν το πιστεύει και τα συναφή.....της λέω μικρός ο κόσμος....ναί μου λέει....τώρα της λέω θα σου βγάλω το άχτι μου για τα γαμήσια που δεν μπορούσα να σου κάνω τότε....και μου αρχίζει ένα sex show με δονητάρια δεικνύνοντας με περίσσια χάρη και στριποτσαχπινιά αλά Moulin rouge την υπέρτατη κωλάθρα της κοιτάζοντάς με κατευθείαν στα μάτια...Μετά στρώνεται για ένα ατελείωτο γλυφομούνι αν και το τριχωτό σκέλος της ταινίας μικρού μήκους "στάση 69" προκάλεσε ανάσχεση της διχαλικής γλωσσός μου εις τα περαιτέρω ενδότερα της μητρός και της σάλπινγξ της..Προχωράμε μετά σε ένα ατελείωτο γαμήσι περί την μισή ώρα και κατέθεσα πάνω στην κωλάθρα της...μπράβο σου μεριλίν,γνήσια γαλλική πουτάνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαριλύν
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
132
Likes:
129
Πόντοι:
2.266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού