Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403862
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρόνια πολλά!!!
Μετά από νηστεία, είπα να φάω λίγο κρεατάκι. Κατέληξα στο εν λόγω ίδρυμα, διότι είναι στην γειτονιά μου. Το μαγαζί είναι μικρό αλλά ωραίο, καθαρό και η τσα2 ευγενέστατη. Η Μιρέλα δηλώνει μισή Ιρλανδέζα - μισή Ιταλίδα. Δεν μου κάνει για Ιρλανδέζα (το γνωρίζω το είδος). Ιταλίδα ίσως - η απάντηση της σε άπταιστα Ιταλικά όταν της ευχήθηκα "μοντζόρνο" φεύγοντας (5.30 ήταν), μου φάνηκε πειστική - , πάντως σίγουρα από Ευρωπαϊκή χώρα, εκτός ανατολικού μπλοκ. Καινούρια στο στούντιο (3η μέρα σήμερα).
Δροσερό, φρέσκο κορίτσι, μελαχρινή, καλομαυρισμένη. Όχι πολύ καλή στο κρεβάτι, αλλά με τόσο ωραία χαρακτηριστικά που αξίζει να μπεις για ένα χαλαρό. Μεγάλο συν: το χαμόγελο της δεν έσβησε καθόλου, πολύ ευχάριστη στην κουβέντα. Επίσης μυρίζει πολύ ωραία και είναι ιδιαίτερα "εύγευστη". Στα μείον: άπειρη μου φάνηκε, χωρίς να παίρνει καθόλου πρωτοβουλίες. Η πίπα πολύ μέτρια. Γενικά δεν συστήνεται σε αναζητητές του super. OK για funs του GFE. Από αυτό που είδα στο σαλόνι περίμενα ότι θα περνούσα εκπληκτικά. Δεν πέρασα άσχημα βέβαια, αλλά απόλαυσα περισσότερα την παρέα και την κουβεντούλα μαζί της και (αν και "φορτωμένος") λιγότερο το σεξ (χωρίς να είναι απαράδεκτο βέβαια). Θα την ξαναεπισκευτώ γιατί είναι "γλύκα".
Συναδελφικούς χεραιτισμούς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2010
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού